تست آنلاین افسردگی دکتر برنز

برای مشخص شدن اینکه آیا افسرده هستید یا نه می توانید پرسشنامه آنلاین و رایگان دکتر برنز را پر کرده و وضعیت خود را بسنجید. در هر سوال، عبارتی که به بهترین شکل وضعیت شما را در یک هفته اخیر نشان می دهد مشخص کنید. برای داشتن نتیجه ای دقیق، به همه ۲۵ سوال این پرسشنامه پاسخ دهید. به یاد داشته باشید که نتایج این تست قطعی نیست و نظر نهایی در خصوص ابتلا به افسردگی را روانشناس می تواند اعلام کند. در صورت نیاز به گفتگو با مشاور، می توانید در هر ساعتی از شبانه روز از بهترین روانشناسان آنلاین در مدافون، به صورت تلفنی و متنی مشاوره دریافت کنید.

آشنایی بیشتر با روانشناسان آنلاین مدافون

همچنین اگر دوست دارید درباره افسردگی بیشتر بدانید، مقاله زهرا محمدنیا، روانشناس آنلاین مدافون را دراین زمینه مطالعه کنید:

افسردگی چیست؟

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

متوسط امتیاز: 4.8 / 5. تعداد امتیازدهندگان: 2411

هنوز کسی امتیازی ثبت نکرده است

این مقاله توسط تیم تحریریه مدافون تهیه شده است. مقالات این وب سایت پس از تهیه توسط پزشکان و روانشناسان بررسی و تایید می شود. با این حال به یاد داشته باشید که این مقالات صرف جهت آگاهی و افزایش معلومات شما تهیه شده است.
برای درمان حتما به پزشک یا روانشناس مراجعه نمایید. در صورتی که تمایل به دریافت مشاوره پزشکی و روانشناسی به صورت آنلاین دارید، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاوره آنلاین پزشکی مشاوره آنلاین روانشناسی

9 دیدگاه دربارهٔ «تست آنلاین افسردگی دکتر برنز»

 1. داریوش رحیمی

  ممنونم کمکم کنید افکار خودکشی داغونم کرده گاهن با خودم فکر میکنم بی عرضه هستم که نمیتونم خودمو بکشم

  1. تحریریه مدافون

   داریوش رحیمی عزیز، حتما تحت نظر یک روانشناس باشید. اگر تمایل داشته باشید می توانید از روانشناسان آنلاین مدافون استفاده کنید. افکار خودکشی خیلی جدی هستند. اطرافیان خود را از این افکار مطلع کنید تا به کمک شما بیایند.مراجعه و دریافت مشاوره از روانشناس را در اولین فرصت انجام دهید.
   دریافت مشاوره از روانشناس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *