مدافون، اپلیکیشن مشاوره آنلاین

مدافون چیست؟

مدافون، اپلیکیشن دکتر آنلاین و روانشناس آنلاین است. در مدافون، شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز از پزشک یا روانشناس آنلاین مشاوره دریافت کنید. سوال و جواب پزشکی و روانشناسی در مدافون به صورت مشاوره تلفنی و چت با مشاور می باشد.

مدافون بر روی گوشی های اندروید و آیفون و همین طور دسکتاپ قابل استفاده می باشد. برای دریافت مدافون، به لینک زیرمراجعه کنید.

برو به صفحه دانلود

مدافون اپلیکیشن مشاوره آنلاین

پزشکان آنلاین

بیش از 400 پزشک و روانشناس آنلاین مدافون در 30 تخصص مختلف پاسخگوی سوالات پزشکی کاربران هستند. در هر ساعتی از شبانه روز، پزشکان آنلاین مدافون در تخصص های پزشکی، روانشناسی، پوست و مو، تغذیه، دندانپزشکی،زنان، کودکان، چشم پزشکی و… ، پاسخگوی سوالات کاربران هستند.

هزینه دکتر آنلاین

برای مشاهده هزینه مشاوره پزشکی آنلاین در مدافون، به نسخه وب این اپلیکیشن مراجعه کنید و پزشک مورد نظر را انتخاب کرده و هزینه مشاوره را مشاهده کنید. این هزینه با انتخاب پزشک و بر اساس سوابق وی تعیین می شود. کمترین هزینه مشاوره پزشکی در مدافون 24 هزار تومان است.

ارسال سوال پزشکی

برای ارسال سوال پزشکی خود در مدافون، ابتدا مدافون را بر روی گوشی خود نصب کنید. سپس دکتر مورد نظر را انتخاب کنید و مشاوره پزشکی تلفنی دریافت کنید. 

 

دکتر آنلاین رایگان

در مدافون مشاوره با دکتر آنلاین و روانشناس آنلاین رایگان نیست. اما هزینه ویزیت آنلاین در مدافون از ویزیت حضوری کمتر است. علاوه بر این با استفاده از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی، در هزینه رفت و آمد و زمان شما صرفه جویی می شود. با این حال در مناسبت های خاص، مدافون امکان مشاوره آنلاین رایگان و دکتر آنلاین رایگان را فراهم می کند. پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از مشاوره رایگان در مدافون، اینستاگرام ما را دنبال کنید.

دکتر آنلاین مدافون

پشتیبانی مدافون

برای افرادی که می توانند با پیام رسان های شبکه های اجتماعی کار کنند، استفاده از اپلیکیشن مدافون نیز آسان است. در صورتی که نیاز به راهنمایی داشتید با شماره تماس 09202145521 شرکت ارتباط هوشمند میلان خلاق، تماس حاصل فرمایید. 

اعتماد به مدافون

مدافون مجموعه ای از بهترین پزشکان، متخصصان و اساتید دانشگاهی کشور را گرد هم آورده است. در مدافون بیش از 75 درصد پزشکان متخصص یا فوق تخصص هستند. همچنین 60 درصد پزشکان مدافون، فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی ایران، دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی هستند. مدافون دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد.

 
بهترین پزشک آنلاین

در اپلیکیشن مدافون، پزشکان آنلاین بر اساس سریعترین مدت زمان پاسخگویی، بیشترین امتیاز کسب شده، بیشترین پاسخگویی و کمترین قیمت تقسیم بندی شده اند. شما می توانید بر اساس نیاز خود، پزشک مورد نظر را بیابید.

 
همکاری پزشکان

در صورتی که می خواهید به عنوان پزشک آنلاین با مدافون همکاری داشته باشید، فرم پزشکان را در لینک زیر تکمیل نمایید.

عضویت پزشکان

کمک به دسترسی سریع به پزشک در شرایطی که دسترسی به پزشک دشوار است از مزایای مهم مدافون است. با توجه به اینکه انتقال عکس، نسخه و آزمایش توسط این اپلیکیشن به راحتی صورت می گیرد، از ویژگی های مدافون است. مدافون با بهتر کردن کیفیت خود، آینده درخشانی دارد.
اهمیت مشاوره پزشکی اینترنتی و کاربرد آن در دوره کرونا کاملا نشان داده شده است و به نظر من، این موضوع آینده روشنی خواهد داشت. عدم نیاز به مراجعه حضوری بیمار، جلوگیری از آلودگی و صرفه جویی زمانی از مزیت های مدافون است.
مدافون می تواند با  اگاهی رساندن و افزایش اطلاعات پزشکی جامعه، از طریق حضور و کامنت های به روز زبده ترین پزشکان در اجرای رسالت بزرگ خویش ، پیشخدمت بر سایر سایتها و فضاهای مجازی گردد. مدافون با اپلیکیشن بسیار پربار خویش می تواند اقبال مردمی را کسب کند مدافون، آینده را از آن خویش می سازد
 كمك های مدافون ، دسترسی به پزشك بدون نیاز به خروج از منزل را سريع و آسان کرده است. اطلاع از انجام اقدامات بعدی كه سبب تسريع در انجام اقدام درماني بعدی می شود و نيازی به انتظار برای ويزيت بعدی نيست، از خدمات مهم مدافون است.  آينده مدافون با توجه به شيوع كرونا و دسترسي بيشتر مردم به اينترنت و تمايل به انجام امور به صورت آنلاين خيلی خوب است
مدافون درشرايط كرونا و مواردی كه بيماران نياز  به مشاوره با پزشك خود بدون حضور فيزيكی دارند بسيار كمك كننده است. از مزايای مدافون برخورداری از پزشكان برتر و هزينه مناسب و پشتيبانی عالی می باشد. آينده مدافون رو درخشان ميبينم
مدافون درشرايط كرونا و مواردی كه بيماران نياز  به مشاوره با پزشك خود بدون حضور فيزيكی دارند بسيار كمك كننده است. از مزايای مدافون برخورداری از پزشكان برتر و هزينه مناسب و پشتيبانی عالی می باشد. آينده مدافون رو درخشان ميبينم
مدافون اطلاعات پزشکی جامعه را بالا برده و نیاز به مراجعه به پزشک را در شرایط پاندمی کرونا کاهش داده است. از مزیت های مدافون پاسخ مستقیم به بیماران توسط پزشکان متخصص در حیطه مربوطه است با توجه به افزایش روزافزون نقش تله مدیسین در جامعه، مدافون نیز می تواند با افزایش فعالیت های خود نقش مهمی در افزایش اگاهی جامعه داشته باشد

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

متوسط امتیاز: 4.1 / 5. تعداد امتیازدهندگان: 6520

هنوز کسی امتیازی ثبت نکرده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.