دکتر سرطان و خون (انکولوژیست)

دکتر محمدرضا برزگر تهمتن

دکتر محمدرضا برزگر تهمتن

متخصص رادیوتراپی و آنکولوژی
دکتر محمد درچین

دکتر محمد درچین

متخصص رادیوتراپی و آنکولوژی
دکتر محمدعلی ارس خان

دکتر محمدعلی ارس خان

فوق تخصص خون و سرطان بالغین
دکتر شیرین کیان ارثی

دکتر شیرین کیان ارثی

فوق تخصص خون و سرطان بالغین
دکتر خاطره معصوم

دکتر خاطره معصومی

متخصص خون و سرطان بالغین
دکتر سیدفرشاد سیدطاهر

دکتر سیدفرشاد سیدطاهر

متخصص خون و سرطان بالغین
دکتر سعید انواری

دکتر سعید انواری

فوق تخصص خون و سرطان بالغین

انکولوژیست یا متخصص خون و سرطان

انکولوژیست (آنکولوژیست) پزشکی است که به درمان و تشخیص سرطان می پردازد. پزشک متخصص خون و سرطان، بر اساس نتایج آزمایشات انجام شده، روش های درمانی مختلفی ممکن است انتخاب کند. در واقع انکولوژیست، پزشکی است که سرطان را درمان می کند و مراقبت های پزشکی را برای افرادی که مبتلا به سرطان هستند ارائه می دهد.

پزشک متخصص خون و سرطان، ممکن است روش های دارویی، شیمی درمانی (کموتراپی)، هورمون درمانی، پرتو درمانی، رادیوتراپی و… را برای درمان انتخاب کند. روش درمان بر اساس استیج بیماری، میزان گسترش بیماری، نوع سرطان، سن و وضعیت بیماری متفاوت است.

یک متخصص انکولوژی، با استفاده از مواردی همچون نمونه برداری، آندوسکوپی، بن اسکن، سی تی اسکن، پت اسکن، سونوگرافی و… می تواند به تشخیص و درمان بیماری بپردازد.

مراحل درمان، دریافت دارو، تعیین میزان دوز داروهای شیمی درمانی، نحوه پرتو درمانی و… همگی زیر نظر دکتر خون و سرطان انجام می شود.

متخصصین داخلی، می توانند پس از پایان دوران تخصص داخلی، فوق تخصص خون و آنکولوژی را انتخاب کنند.

سوال و جواب پزشکی از دکتر خون و سرطان

همین الان از بهترین متخصص خون و سرظان در مدافون سوال پزشکی خودت رو بپرس!

انکولوژیست آنلاین

خانواده هایی که بیمار سرطانی دارند، خیلی خوب می دانند که دسترسی به متخصص خون و سرطان به صورت 24 ساعته  چه مزیت بزرگی است. این خانواده ها، همواره در ترس و اضطراب به سر می برند و اگر بتوانند همواره به دکتر متخصص یا فوق تخصص خون و سرطان دسترسی داشته باشند، دوران سخت درمان را با آرامش بیشتری سپری خواهند کرد.

در اپلیکیشن مدافون، شما می توانید به صورت 24 ساعته، در ایام تعطیل به انکولوژیست آنلاین دسترسی داشته باشید. در صورتی که پس از شیمی درمانی، پرتودرمانی یا رادیوتراپی دچار مشکل یا سوال شدید، می توانید سوالات پزشکی خود را به صورت آنلاین از متخصص و فوق تخصص انکولوژی در مدافون بپرسید.

شما همچنین می توانید پرونده پزشکی خود، نتایج آزمایشات، اسکن ها، نمونه برداری (بیوپسی)، کنترل عوارض ناشی از درمان های شیمی درمانی و رادیوتراپی. و… را با دکتر آنلاین خون و سرطان در میان گذاشته و در کوتاه ترین زمان ممکن به جواب برسید.

برو به لیست انکولوژیست آنلاین

انکولوژیست های بالغین، در حوزه های تخصصی مختلفی فعالیت می کنند. برای مثال متخصص رادیوتراپی و آنکولوژی، از پرتوهای فوتون پرانرژی برای هدف قرار دادن و از بین بردن سلول های سرطانی استفاده می کنند.

انکولوژیست های جراحی، متخصص هایی هستند که جراحی ها، نمونه برداری و… مرتبط با کنسر (سرطان) را انجام می دهد.

انکولوژیست های زنان، در حوزه کانسرهای زنان مانند سرطان سینه، سرطان رحم، سرطان تخمدان و… فعالیت می کنند.

انکولوژیست های کودکان، در حوزه سرطان، بیماری های خونی در کودکان فعالیت می کنند.

برو به لیست انکولوژیست کودکان

متخصص خون یا هماتولوژیست پزشکی است که برای بیماری هایی همچون هموفیلی، عفونت خون، کم خونی، تالاسمی، لنفوم، ترومبوز وریدی عمقی، کم خونی سلولی داسی و… به وی مراجعه می کنند.

سوال و جواب پزشکی از دکتر آنلاین

همین الان از بهترین پزشکان آنلاین در مدافون سوال پزشکی خودت رو بپرس!

پرسش و پاسخ با متخصص خون

در اپلیکیشن مدافون سه نوع مشاوره پزشکی وجود دارد:

مشاوره پزشکی تلفنی :

 در مشاوره تلفنی با پزشک، مانند این است که شما شماره تلفن انکولوژیست در واتساپ را دارید و با وی تماس می گیرید. در این روش، شما حداکثر نیم ساعت فرصت دارید که کلیه سوالات خود را بپرسید. مشاوره تلفنی تنها با انکولوژیست هایی امکان پذیر است که چراغ سبز روشن دارند و در لحظه آماده پاسخگویی هستند.

مشاوره پزشکی آنلاین:

در این نوع مشاوره که تنها با انکولوژیست های انلاین (دکترهایی که چراغ سبز روشن دارند)امکان پذیر است، مانند چت در واتساپ است. در این روش شما سوال خود را به صورت متن، صدا، تصویر و ویدئو برای دکتر می فرستید و پزشک در لحظه به سوال شما پاسخ می دهد. این نوع سوال و جواب پزشکی برای سوالات پزشکی فوری مناسب بوده و حداکثر 2 ساعت امکان پرسش و پاسخ وجود دارد.

مشاوره پزشکی آنلاین متنی:

در این نوع از سوال و جواب پزشکی که هزینه کمتری نیز دارد، شما سوال خود را به صورت متن، تصویر، ویدئو و یا صدا برای آنکولوژیست ارسال می کنید. دکتر، در بازه زمانی مشخص شده در پروفایل خود ، به سوال شما جواب می دهد.

این نوع از مشاوره پزشکی، بنابر انتخاب پزشک معمولا تا چند روز باز است و شما می توانید در این بازه، در صورت نیاز، نتایج آزمایش، عکس، سونوگرافی، بن اسکن، پت اسکن، آزمایش خون، نمونه برداری، تصویربرداری و… را برای پزشک معالج ارسال کنید.

این نوع ارسال سوال پزشکی، برای سوالات پزشکی فوری و آنی مناسب نیست.

دکتر خون و سرطان رایگان

انکولوژیست رایگان

اگر شما برای ارسال سوال پزشکی خود به دنبال انکولوژیست رایگان هستید خوب است که بدانید در مدافون به مناسبت های مختلف، جشن ها، اعیاد و … تخفیف های ویژه و حتی امکان مشاوره با انکولوژیست رایگان وجود دارد. برای اطلاع از این تخفیف ها و طرح های رایگان شماره موبایل خود را وارد کنید.

وارد کردن شماره موبایل

البته لازم به یادآوری است که مدافون یک پلتفرم سوال و جواب پزشکی رایگان نیست و در مدافون متخصص خون و سرطان رایگان وجود ندارد. چرا که تعداد سوالات رایگان برای دکتر خون و سرطان آن قدر زیاد است که عملا امکان پاسخ دادن به همه آنها نیست. بنابراین مدافون، برای حل این  مشکل، هزینه ای را برای مشاوره پزشکی در نظر گرفته است.

خبر خوب این است که هزینه ویزیت آنلاین متخصص و فوق تخصص خون و سرطان، از یک ویزیت حضوری بسیار کمتر است. علاوه بر اینکه با استفاده از این اپلیکیشن، هزینه هایی همچون رفت و آمد و … نیز حذف می شود.

کمترین هزینه ویزیت آنلاین دکتر خون و سرطان در مدافون 24000 تومان است.

درمان های متخصص خون و سرطان

یک پزشک سرطان و خون می تواند بیماری های زیر را درمان کند:

 • سرطان خون
 • کم خونی
 • مشکلات پلاکت
 • انواع سرطان ها
 • افت ایمنی
بهترین انکولوژیست
 • شاید شما هم به دنبال بهترین متخصص خون و سرطان ایران یا بهترین انکولوژیست تهران باشید. خوب است بدانید که با وجود نرم افزارها و اپلیکیشن های دکتر آنلاین مانند مدافون، دیگر نیازی نیست که به دنبال بهترین انکولوژیست کشور باشید. با استفاده از مدافون، شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز، درهر نقطه از کشور، با بهترین انکولوژیست های کشور مشاوره پزشکی کنید و سوال خود را بپرسید.

  خوب است بدانید که یک انکلولوژیست خوب این ویژگی ها را دارد:

  • وضعیت بیماری سرطان را به خوبی تشخیص می دهد.
  • همه گزینه های درمان را برای cancer بیمار بررسی کرده و بهترین را انتخاب می کند.
  • حمایت روحی روانی خوبی از بیمار سرطانی دارد.
  • علائم و عوارض درمان سرطان را به خوبی تشخیص و درمان می کند.
  • تیمی از پزشکان متخصص در سایر تخصص ها، رادیولوژیست، پرستار و… دارد.
  • در دسترس و پاسخگو است.
  • هزینه ویزیت منصفانه ای دارد.
  • امکان دریافت نوبت و وقت از وی آسان است.
  • امکان شیمی درمانی هم در مطب خود و هم در بیمارستان را دارد.
  • با دقت شرح حال بیمار را گوش می کند و وضعیت او را به دقت بررسی می کند.
  • امیدوار، خوش بین، واقع بین و امیدبخش باشد.

  بیماران سرطانی شرایط روحی روانی بسیار سختی را دارند. بنابراین انتخاب بهترین متخصص سرطان برای این بیماران و خانواده های آنها اهمیت فراوانی دارد.

  برای انتخاب یک انکولوژیست خوب، به یاد داشته باشید که در لیست پزشکان در اپلیکیشن مدافون، شما می توانید از فیلترهای بالای صفحه پزشکان را بر اساس چهار معیار طبقه بندی کنید: سریع ترین پاسخگویی، بیشترین امتیاز، بیشترین پاسخگویی، کمترین قیمت.

  اگر به دنبال سریع ترین پاسخ برای سوال پزشکی خود هستید، برای شما بهترین انکولوژیست آنلاین، پزشکی است که آنلاین بوده و در لحظه آماده پاسخگویی است.

  اگر از نظر شما بهترین دکتر خون و سرطان، دکتری است که بیماران قبلی وی، نظر مثبتی داشته باشند، از فیلتر بیشترین امتیاز استفاده کنید.

  اگر از نظر شما بهترین آنکولوژیست، دکتری است که هزینه ویزیت آنلاین آن کمتر باشد، از فیلتر کمترین قیمت استفاده کنید.

  اگر از نظر شما بهترین دکتر متخصص انکولوژی، دکتری است که سوالات پزشکی بیشتری را پاسخ داده باشد، از فیلتر بیشترین پاسخگویی استفاده کنید.

متخصصان آنلاین سرطان در اپلیکیشن مدافون به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما هستند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

متوسط امتیاز: 4.9 / 5. تعداد امتیازدهندگان: 88892

هنوز کسی امتیازی ثبت نکرده است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.