کمیسیون پزشکی آنلاین

در کمیسیون پزشکی، چندین پزشک متخصص و فوق تخصص در خصوص پرونده پزشکی شما مشورت می کنند.​

کمیسیون پزشکی آنلاین
کمیته پزشکی آنلاین

اولین و تنها اپلیکیشن کمیسیون پزشکی آنلاین در سطح بین الملل ​

احتمالا این روزها هنگام تردد در سطح شهر و یا جستجو در فضای مجازی، نام مدافون به چشم شما خورده است. مدافون یک اپلیکیشن مشاوره آنلاین پزشکی است که از سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 650 پزشک متخصص و فوق تخصص به صورت آنلاین در دسترس کاربران قراردارد. کاربران می‏توانند در این اپلیکیشن سوالات پزشکی خود را به صورت متن، عکس، ویدیو و یا صدا برای پزشکان ارسال کنند.

کمیسیون پزشکی زنان
کمیسیون پزشکی

زنان و زایمان

 کمیسیون پزشکی متخصصین زنان و زایمان متشکل از بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص زنان در خصوص سوال شما به شور و مشورت خواهند پرداخت.

کمیته پزشکی خون و سرطان
کمیسیون پزشکی

خون و سرطان

کمیسیون پزشکی خون و سرطان متشکل از بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص این رشته در خصوص سوال شما به شور و مشورت خواهند پرداخت.

کمیته پزشکی پوست و مو
کمیسیون پزشکی

پوست و مو

کمیسیون پزشکی پوست و مو متشکل از بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص این رشته در خصوص سوال شما به شور و مشورت خواهند پرداخت.

 
کمیسیون پزشکی مغز و اعصاب
کمیسیون پزشکی

مغز و اعصاب

کمیسیون تخصصی پزشکی مغز و اعصاب متشکل از بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص این رشته در خصوص سوال شما به شور و مشورت خواهند پرداخت.

کمیته پزشکی خون و سرطان
کمیسیون پزشکی

کودکان

کمیسیون تخصصی کودکان متشکل از بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص کودکان، گوارش و عفونی در خصوص سوال شما به شور و مشورت خواهند پرداخت.

کمیته پزشکی بزرگسالان
کمیسیون پزشکی

بزرگسالان

کمیسیون تخصصی بزرگسالان متشکل از بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص داخلی، عفونی و جراحی عمومی در خصوص سوال شما به و مشورت خواهند پرداخت.

کمیته پزشکی آنلاین

کمیسیون پزشکی آنلاین به گردهمایی متخصصان و فوق تخصصان، با هدف بررسی موارد پزشکی پیچیده که تشخیص و درمان آن نیاز به مشاوره و بررسی بیش از یک پزشک دارد، گفته می شود.

در کمیسیون پزشکی آنلاین هر کاربر می تواند بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرفه جویی در وقت و هزینه با استفاده از گوشی همراه خود، ابهامات مرتبط با بیماری و یا موارد پزشکی خود را با پزشکان حاضر از هر تخصص درمیان گذاشته و بهترین تشخیص و درمان برای بیماری خود را پیدا کند.

کمیسیون های حضوری در اکثر مواقع با مشکلاتی از جمله طولانی بودن فرآیند درخواست و تشکیل کمیسیون، احتمال عدم امکان حضور پزشک در زمان و مکان مقرر شده مواجه هستند که مدافون با ارائه خدمت به صورت آنلاین تاثیر به سزایی در کاهش وقت و هزینه و رفع موانع یاد شده داشته است.

مزایای کمیسیون پزشکی آنلاین

  • دریافت پاسخ نهایی و شفاف در نتیجه بحث و بررسی پزشکان متخصص
  • دسترسی آسان به چندین متخصص و فوق تخصص به طور همزمان به منظور بررسی ویژه موارد پزشکی
  • سرعت بالا در نتیجه گیری
  • هزینه مناسب
  • عدم نیاز به مراجعه حضوری

هر کاربر می تواند با درخواست تشکیل کمیسیون پزشکی آنلاین مدافون و ارسال سوابق پزشکی و نتایج آزمایشات خود، با بهترین متخصصان و فوق تخصصان کشور، به صورت همزمان، سریع و آنلاین مشاوره کند و نتیجه نهایی حاصل از هم فکری و تشخیص اعضای کمیته را دریافت کند و مستندات آن را در پروفایل کاربری خود نگه دارد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

متوسط امتیاز: 4 / 5. تعداد امتیازدهندگان: 3203

هنوز کسی امتیازی ثبت نکرده است

این مقاله توسط تیم تحریریه مدافون تهیه شده است. مقالات این وب سایت پس از تهیه توسط پزشکان و روانشناسان بررسی و تایید می شود. با این حال به یاد داشته باشید که این مقالات صرف جهت آگاهی و افزایش معلومات شما تهیه شده است.
برای درمان حتما به پزشک یا روانشناس مراجعه نمایید. در صورتی که تمایل به دریافت مشاوره پزشکی و روانشناسی به صورت آنلاین دارید، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاوره آنلاین پزشکی مشاوره آنلاین روانشناسی

2 در مورد “کمیسیون پزشکی آنلاین”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *