کمیسیون پزشکی آنلاین

کمیسیون پزشکی آنلاین

در کمیسیون پزشکی، چندین پزشک متخصص و فوق تخصص در خصوص پرونده پزشکی شما مشورت می کنند.

اولین و تنها اپلیکیشن کمیسیون پزشکی آنلاین در سطح بین الملل ​

احتمالا این روزها هنگام تردد در سطح شهر و یا جستجو در فضای مجازی، نام مدافون به چشم شما خورده است. مدافون یک اپلیکیشن مشاوره آنلاین پزشکی است که از سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 300 پزشک متخصص و فوق تخصص به صورت آنلاین در دسترس کاربران قراردارد. کاربران می‏توانند در این اپلیکیشن سوالات پزشکی خود را به صورت متن، عکس، ویدیو و یا صدا برای پزشکان ارسال کنند.

کمیسیون پزشکی آنلاین خدمتی جدید و نوین از مجموعه مدافون می باشد.

کمیته پزشکی آنلاین

کمیسیون پزشکی آنلاین به گردهمایی متخصصان و فوق تخصصان، با هدف بررسی موارد پزشکی پیچیده که تشخیص و درمان آن نیاز به مشاوره و بررسی بیش از یک پزشک دارد، گفته می شود. در کمیسیون پزشکی آنلاین هر کاربر می تواند بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرفه جویی در وقت و هزینه با استفاده از گوشی همراه خود، ابهامات مرتبط با بیماری و یا موارد پزشکی خود را با پزشکان حاضر از هر تخصص درمیان گذاشته و بهترین تشخیص و درمان برای بیماری خود را پیدا کند. کمیسیون های حضوری در اکثر مواقع با مشکلاتی از جمله طولانی بودن فرآیند درخواست و تشکیل کمیسیون، احتمال عدم امکان حضور پزشک در زمان و مکان مقرر شده مواجه هستند که مدافون با ارائه خدمت به صورت آنلاین تاثیر به سزایی در کاهش وقت و هزینه و رفع موانع یاد شده داشته است.

مزایای کمیسیون پزشکی آنلاین

  • دریافت پاسخ نهایی و شفاف در نتیجه بحث و بررسی پزشکان متخصص
  • دسترسی آسان به چندین متخصص و فوق تخصص به طور همزمان به منظور بررسی ویژه موارد پزشکی
  • سرعت بالا در نتیجه گیری
  • هزینه مناسب
  • عدم نیاز به مراجعه حضوری

هر کاربر می تواند با درخواست تشکیل کمیسیون پزشکی آنلاین مدافون و ارسال سوابق پزشکی و نتایج آزمایشات خود، با بهترین متخصصان و فوق تخصصان کشور، به صورت همزمان، سریع و آنلاین مشاوره کند و نتیجه نهایی حاصل از هم فکری و تشخیص اعضای کمیته را دریافت کند و مستندات آن را در پروفایل کاربری خود نگه دارد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

متوسط امتیاز: 4 / 5. تعداد امتیازدهندگان: 3202

هنوز کسی امتیازی ثبت نکرده است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.