سوالات رایج

مدافون را از کجا دانلود کنم؟ آیا این اپلیکیشن هم برای سیستم عامل اندروید و هم ios قابل استفاده است؟

با مراجعه به سایت مدافون‌ قسمت دریافت اپلیکیشن، می توانید نسخه ios و يا اندرويد را نصب كنيد. برای سیستم های اندروید می توانید مدافون ( medafone) را از وب سایت مدافون نصب نيز کنید.
همچنين در سايت با كليك بر روي پرسش از پزشك نيز مي توانيد از نسخه وب براي ورود به مدافون از طريق مرورگر خود برروي گوشي ، لپ تاپ و….استفاده كنيد.

 آیا پزشکان مدافون در همان لحظه که سوال پزشکی خود را می پرسم به من پاسخ می دهند؟

برخی از پزشکان مدافون آنلاین هستند. پزشکان آنلاین با چراغ سبز مشخص شده اند. این پزشکان حداکثر تا 10 دقیقه پس ار ارسال سوال به شما پاسخ می دهند. اما پزشکان اینترنتی در بازه زمانی که در پروفایل آنها مشخص شده است پاسخ سوالات را می دهند. شما می توانید تا چند روز پس از ارسال سوال با پزشکان اینترنتی مدافون در تماس باشید.

منظور از کمیسیون پزشکی در مدافون چیست؟

در کمیسیون پزشکی، مجموعه ای از چند پزشک متخصص در تخصص های مختلف حضور دارند که هر کدام از آنها به بررسی پرونده پزشکی شما می پردازند.این پزشکان درباره پرونده پزشکی کاربر نظرات خود را ارائه کرده و دبیر کمیسیون، جمع بندی نظرات پزشکان را به اطلاع بیمار می رساند. شما می توانید مکاتبات پزشکان حاضر در کمیسیون را درباره بیماری خود مشاهده کنید.

پزشک هنوز به پرسش من پاسخ نداده، چه طور می توانم درخواست خود را لغو کنم؟

برای این منظور با پشتیبانی مدافون به شماره 09202145521 تماس حاصل فرمایید. در صورت امکان و پس از بررسی همکاران ما، مبلغ مورد نظر را به حساب کاربری شما برگردانده و یا با اعلام شماره کارت، آن را مرجوع میکنند.

انواع مشاوره در مدافون به چه صورت است؟

در مدافون شما می توانید به روش های زیر مشاوره پزشکی یا روانشناسی دریافت کنید:
مشاوره تلفنی: در مشاوره تلفنی پس از پرداخت حق ویزیت آنلاین یا مشاوره آنلاین، پزشک یا روانشناس حداکثر یک ساعت پس از انجام پرداخت با شما تماس گرفته و درباره موضوع پزشکی یا روانشناسی مد نظر شما صحبت میکنید. در این روش لازم است که قبل از تماس پزشک یا روانشناس، مدارک پزشکی خود را برای وی ارسال کنید.
مشاوره آنلاین متنی و صوتی: در مشاوره آنلاین متنی و صوتی شما می توانید سوال خود را به صورت متن، صدا، تصویر و ویدئو برای پزشک ارسال کنید. این نوع مشاوره به دو صورت انجام می شود.
مشاوره آنلاین فوری: در این روش پزشک یا روانشناس، آنلاین بوده و در لحظه به سوالات شما پاسخ می دهد.
مشاوره آنلاین عادی: در این روش، دکتر یا روانشناس مورد نظر، در بازه زمانی مشخص شده در پروفایل خود با شما تماس می گیرد

نحوه ثبت نام در اپلیکیشن مدافون به چه ترتیب است؟

برای ثبت نام در مدافون شما می توانید از طریق شماره موبایل  خود ثبت نام کنید.اگر با شماره موبایل ثبت نام میکنید کد تایید به شماره شما پیامک خواهد شد پس از وارد کردن کد تایید مراحل ثبت نام را تکمیل کنید.

آیا من می توانم سوالم را به صورت صدا یا ویدئو برای پزشک ارسال کنم؟

بله شما می توانید در مدافون پرسش پزشکی خود را به صورت متن، صدا، تصویر و ویدئو ارسا ل کنید.

نحوه استفاده از خدمات بیمه تامین اجتماعی در مشاوره های آنلاین مدافون به چه صورت است؟

در مشاوره پزشکی مدافون، شما می توانید شماره ملی خود را در اختیار پزشک مورد نظر قرار دهید تا دارو و آزمایشات پزشک در دفترچه الکترونیکی تامین اجتماعی شما ثبت شود. شما با مراجعه به آزمایشگاه یا داروخانه می توانید از خدمات تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی استفاده کنید.

آیا می توانم جهت مشاوره آنلاین روانشناسی با روانشناس مورد نظر گفتگو کنم؟

بله شما می توانید مشاوره آنلاین روانشناسی را به صورت تماس صوتی با روانشناس مورد نظر برقرار کرده و در لحظه مشاوره آنلاین دریافت کنید.

آیا مشاوره پزشکی در مدافون رایگان است؟

سوال پزشکی در خصوص کرونا از دکتر الناز منصوری در مدافون نیمه رایگان بوده و هزینه بسیار کمی دارد. بقیه پزشکان مدافون با هزینه ای بسیار کمتر از ویزیت حضوری پاسخگوی شما هستند. .

آیا ممکن است پزشک پرسش من را پاسخ ندهد؟ در این صورت آیا هزینه پرداخت شده عودت داده می شود؟

اگر به هر دلیلی پزشک پاسخ بیمار را ندهد هزینه شما به کیف پول شما بازگشت داده می شود و در صورت تمایل می توانید درخواست دهید تا به حساب بانکی شما بازگشت داده شود. در صورت مواجه شدن با هر مشکلی شما می توانید با شماره پشتیبانی مدافون 09202145521 تماس حاصل فرمایید.

هزینه ارسال پرسش چه قدر می باشد؟ 

هزینه ارسال پرسش با توجه به تخصص و سوابق پزشکان متفاوت می باشد. برای مشاهده هزینه مشاوره هر کدام از پزشکان مدافون می توانید با ورود به اپلیکیشن و زدن دکمه سوال خود را بپرسید ، هزینه مورد نظر را مشاهده کنید. حداقل هزینه مشاوره پزشکی در مدافون 24,000 تومان است.

منظور از تمدید سوال در اپلیکیشن چیست؟

بعد از مطرح کردن پرسش در مدافون شما  می توانید تا چند روز در پاسخ به پزشک نکات مورد نظر خود را اضافه کنید اما پس از این مدت پرسش شما بسته می شود و در صورت تمایل به ادامه مشاوره، سوال شما میابیست تمدید شود.

پاسخ پزشک را از کجا می توانم مشاهده کنم؟

پس از دریافت پاسخ در منوی اپلیکیشن ، در بخش درمان، قسمت «پی گیری درمان» جواب پزشک ثبت و قابل مشاهده است .

اگر من حسابم را بیشتر از میزان مورد نیاز شارژ کنم، می توانم برای پرسش های بعدی از آن استفاده کنم؟

بله مبلغ شارژ شده در کیف پول مدافون شما باقی می ماند و می توانید در پرسش های بعدی از آن استفاده کنید.

آیا من حتما باید بیمار پزشک مورد نظر باشم که بتوانم از وی سوال کنم؟

بعضی پزشکان تنها به پرسش بیماران خود در مدافون پاسخ می دهند. اگر این طور باشد، در پروفایل پزشک درج شده است در غیر این صورت شما می توانید از هر کدام از پزشکان مدافون که تمایل دارید، مشاوره پزشکی دریافت کنید.

برای طرح سوال از پزشک به چه اطلاعاتی نیاز دارم؟

برای دریافت مشاوره از پزشک، باید پرسش خود را به صورت دقیق و شفاف همراه با سابقه بیماری و خانوادگی خود، به همراه تصویرآزمایش، عکس و… در خصوص موضوع مطرح شده )اگر دارید( ارسال فرمایید.

چه طور می توانم عکس و آزمایش خود را برای پزشک ارسال کنم؟

هنگام طرح سوال از پزشک، بخشی برای افزودن فایل تصویر مربوط به آزمایشات و عکس های بیمار وجود دارد. در این قسمت می توانید فایل های خود را بارگزاری کنید. .

آیا سوابق بیماری که در اپلیکیشن توسط بیمار پر می شود، برای پزشک قابل مشاهده می باشد؟

بله به منظور ارائه مشاوره بهتر و دقيق تر، پزشک به بخش سوابق بیماری كه از او سوال پرسيده دسترسی دارد .

برای پرداخت هزینه پرسش به چه اطلاعاتی نیاز دارم؟

پرداخت هزینه سوالات پزشکی آنلاین در مدافون، به صورت آنلاین و از طریق درگاه بانکی انجام می شود. برای پرداخت هزینه پرسش به شماره کارت بانکی عضو شتاب، رمز دوم کارت (رمز پویا)، عدد CVV2 و تاریخ انقضای کارت نیاز دارید.

 اگر من اپلیکیشن را از روی گوشی ام پاک کنم و دوباره آن را نصب کنم، سوال هایی که از دکتر پرسیده ام حذف می شود؟

در صورتی که مجددا با همان شماره تلفن یا ایمیل در اپلیکیشن وارد شوید اطلاعات شما پاک نخواهد شد.

آیا سوالات من در اختیار سایر بیماران قرار میگیرد؟

خیر ما متعهد هستيم تا با ايجاد ارتباطي امن براي بيمار و پزشك در حفظ اطلاعات بيماران كوشا باشيم.

در کدام قسمت اپلیکیشن می توانم موجودی حساب خود را مشاهده کنم؟

در قسمت حساب من، شما می توانید اعتبار خود در مدافون را مشاهده کنید

اشتباها سوالم را برای پزشک دیگری فرستاده ام، آیا راهی برای لغو پرسش وجود دارد؟

هنگام ارسال سوال باید توجه داشته باشید که پزشک صحیح را انتخاب کنید. اگر در انتخاب پزشک اشتیاه کرده اید سریعا با پشتیبانی مدافون به شماره 09202145521 تماس بگیرید و مشکل را اعلام کنید. در صورت امکان، این مشکل رفع خواهد شد.

برای تماس با مدافون چه راه هایی وجود دارد؟

برای تماس با مدافون می توانید با شماره 09202145521  تماس بگیرید . همکاران بخش پاسخگویی از 8 صبح تا 10 شب، هر روز هفته پاسخگوی سوالات شما هستند. در ضمن شما می توانید از فرم تماس با ما هم استفاده کنید.

چه طور میتوانم وارد اپلیکیشن مدافون شوم؟

برای ورود به اپلیکیشن مدافون وارد لینک زیر شوید:
ورود به اپلیکیشن

تاریخ نگارش:

شما اینجا هستید:

خانه » درباره مدافون » سوالات رایج

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

متوسط امتیاز: 5 / 5. تعداد امتیازدهندگان: 1

هنوز کسی امتیازی ثبت نکرده است

این مقاله توسط تیم تحریریه مدافون تهیه شده است. مقالات این وب سایت پس از تهیه توسط پزشکان و روانشناسان بررسی و تایید می شود. با این حال به یاد داشته باشید که این مقالات صرف جهت آگاهی و افزایش معلومات شما تهیه شده است.
برای درمان حتما به پزشک یا روانشناس مراجعه نمایید. در صورتی که تمایل به دریافت مشاوره پزشکی و روانشناسی به صورت آنلاین دارید، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاوره آنلاین پزشکی مشاوره آنلاین روانشناسی
دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *