دکتر کرونا

دکتر محمد سیاحی

دکتر محمد سیاحی

متخصص بیماری های داخلی
دکتر مینا خان حسینی

دکتر مینا خان حسینی

متخصص بیماری های داخلی
دکتر گلاره رضایی

دکتر گلاره رضایی

پزشک عمومی
دکتر دانیال سیاح

دکتر دانیال سیاح

پزشک عمومی
دکتر سیامک بهروان

دکتر سیامک بهروان

پزشک عمومی
دکتر الناز منصوری

دکتر الناز منصوری

پزشک عمومی
دکتر مسعود صفار

دکتر مسعود صفار

پزشک خانواده
دکتر مصطفی سنجری

دکتر مصطفی سنجری

پزشک عمومی
دکتر فرید سنگین آبادی

دکتر فرید سنگین آبادی

پزشک عمومی
دکتر صمد یاری فرهادآباد

دکتر صمد یاری فرهادآباد

پزشک عمومی
دکتر عطیه حیدری پور

دکتر عطیه حیدری پور

پزشک عمومی
دکتر مهسا جلیلیان

دکتر مهسا جلیلیان

پزشک عمومی
دکتر میترا سمیعی

دکتر میترا سمیعی

متخصص بیماری های داخلی
دکتر فرانک مرادی

دکتر فرانک مرادی

پزشک عمومی
دکتر سید ابوالفضل معاشی

دکتر سید ابوالفضل معاشی

پزشک عمومی

دکتر کرونا آنلاین

با شیوع ویروس کرونا، نیاز به دکتر کرونا در سراسر جهان به وجود آمد. از آنجایی که کرونا، سبب ایجاد التهاب در بدن می شود، پزشکان متخصص عفونی در خط مقدم مبارزه با این بیماری هستند. البته که دکتر ریه، دکتر عمومی و گاهی اوقات دکتر داخلی نیز به ویزیت بیماران درگیر کرونا می پردازند.

در هنگام پاندمی کرونا و در پیک های مختلف کرونا، ویزیت دکتر کرونا با مشکلات زیادی همراه هست. بسیاری از پزشکان کرونا، به دلیل شرایط سخت، ویزیت حضوری و یا معاینه انجام نمی دهند. بسیاری از مطب ها، درمانگاه ها و بیمارستان ها، آن قدر زیاد است که امکان پذیرش بیماران را ندارند.

سوال از دکتر آنلاین کرونا

همین الان از دکتر کرونای آنلاین سوال پزشکی است رو بپرس!

دکتر آنلاین کرونا

پزشک آنلاین کرونا، یک دکتر متخصص عفونی، ریه، داخلی یا پزشک عمومی است که مشاوره پزشکی کرونا را به صورت آنلاین ارائه می دهد. به این ترتیب که شما علائم خود، داشتن تب، نتیجه اسکن ریه، نتیجه آزمایش خون بررسی وضعیت التهاب در بدن، میزان اکسیژن خون و… را با وی مطرح کرده و دکتر به صورت آنلاین وضعیت سلامت یا بیماری شما را بررسی می کند.

برو به لیست دکتر آنلاین کرونا

شما می توانید درباره موارد زیر با دکتر کرونا آنلاین مشورت کنید:

 • وضعیت سلامت و یا ابتلا به بیماری کرونا
 • میزان گستردگی بیماری کرونا
 • درگیری ریه
 • وجود التهاب در بدن
 • نحوه قرنطینه
 • زمان اتمام قرنطینه
 • نیاز به مراجعه حضوری برای کرونا
 • مصرف داروی فاویپراویور
 • تزریق داروی رمیدیسیور
 • تحلیل آزمایش pcr، آزمایش خون، آزمایش آنتی بادی و…
 • داشتن بیماری های زمینه ای دیگر
 • تنگی نقس و سرفه
 • کرونای دلتا
 • سطح اکسیژن خون
 • تب طولانی مدت و بالا
 • کورتون درمانی
 • عوارض، علائم و نشانه های کرونا
 • علائم واکسن کرونا
 • ابتلا به بیماری کرونا پس از تزریق واکسن

دکتر کرونا رایگان

از آنجایی که یکی از اهداف اصلی مدافون، توزیع عادلانه خدمات پزشکی و سلامت در کل کشوراست، مدافون امکان مشاوره پزشکی کرونا به صورت رایگان را دارد. برای این منظور می توانید، با دکتر الناز منصوری، پزشک عمومی در خصوص کرونا با هزینه 7000 تومان مشاوره پزشکی داشته باشید.

مشاوره آنلاین کرونا رایگان

سایر پزشکان آنلاین مدافون نیز آماده پاسخگویی به سوالات پزشکی شما در خصوص ویروس کرونا هستند. سایر دکترهای کرونا در مدافون با هزینه حداقل 20000 تومان، آماده پاسخگویی به سوالات پزشکی شما هستند.

دکتر خوب برای درمان کرونا

بهترین دکتر کرونای آنلاین کیست؟

با توجه به گستردگی بسیار زیاد کرونا در سطح جهان و خصوصا کشورمان، انتخاب دکتر کرونای خوب از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین منظور، شما می توانید از فیلترهای بالای صفحه، پزشکان کرونا را بر اساس چهار ویژگی، سریع ترین پاسخگویی، بیشترین امتیاز، بیشترین پاسخگویی و کمترین قیمت مرتب سازی کنید.

دکتر کرونا

شاید از نظر شما، یک دکتر کرونای خوب، پزشکی است که در لحظه به سوالات شما پاسخ دهد و آنلاین باشد. بنابراین شما می توانید از فیلتر سریع ترین پاسخگویی برای این پزشک استفاده کنید.

برای بیماری دیگری، ممکن است بهترین دکتر کرونا، دکتری باشد که بیماران قبلی از وی رضایت داشته و امتیاز بالایی به وی داده باشد.بنابراین کافی است که فیلتر بیشترین امتیاز را در اپلیکیشن مدافون، انتخاب کنید و پزشکان را بر اساس بیشترین رضایت کاربران مرتب سازی کنید.

حال اگر فکر میکنید یک دکتر کرونای خوب، برای شما پزشکی است که حق ویزیت آنلاین کمتری داشته باشد، با خیال راحت، از گزینه کمترین قیمت استفاده کنید و پزشک مورد نظر را بیابید.

اگر هم فکر میکنید پزشکی که تعداد مشاوره پزشکی کرونای بیشتری داشته است، پزشک بهتری است، کافی است از فیلتر بیشترین پاسخگویی استفاده کنید.

به جز این موارد، ویژگی های اخلاقی  و کاری زیر در یک دکتر کرونا، او را به دکتر خوب تبدیل میکند:

درباره بیماری کرونا سختگیر و جدی باشد. بسیاری از بیماران بدحال، در ابتدای بیماری به دکتر کرونا مراجعه کرده اند اما به دلیل علائم خفیف، پزشک بیماری آنها را جدی نگرفته است و در مراحل بعدی بیمار دچار مشکلات زیادی شده است.

به بیمار درباره شرایطی که در روزهای بعدی بیماری ممکن است پیش بیاید اطلاع دهد و او را از مراجعه مجدد به پزشک بی نیاز کند. مثلا به بیمار هشدار بدهد که اگر مدت زمان تب طولانی شد یا تب بالا بود چه کاری انجام دهد و چه زمانی باید حتما مجددا به دکتر کرونا مراجعه کند.

 • توانایی بررسی میزان درگیری ریه را داشته باشد و بتواند از روی عکس ریه وضعیت سلامت بیمار را بسنجد.
 • در دسترس باشد تا هر زمان که لازم شد بیمار بتواند به آسانی به دکتر کرونا دسترسی داشته باشد.
 • از جدیدترین شیوه های درمان، داروهای موجود و… اطلاع داشته باشد. با توجه به جدید بودن ویروس کرونا، اطلاعات و داده های پزشکی در این زمینه هر روز در حال تغییر است.
 • دفترچه های بیمه را بپذیرد. به این ترتیب با استفاده از دفترچه های بیمه تامین اجتماعی یا بیمه تکمیلی بیمار می تواند، داروهای لازم را تهیه کرده و یا آزمایش خون و.. بدهد.
 • خوشبین، شنوا، قاطع و دقیق باشد.
 • تیمی از پرستاران، بهیاران و همکارانی از سایر تخصص ها داشته باشد که در صورت نیاز به تزریق دارو، نگهداری بیمار در خانه و… بتوانند به کمک بیمار بیایند.
انواع مشاوره پزشکی کرونا در مدافون

در مدافون شما می توانید به سه صورت از دکتر ریه، مشاوره پزشکی دریافت کنید:

مشاوره تلفنی دکتر کرونا :

 در مشاوره تلفنی، مانند این است که شما شماره تلفن دکتر کرونا در واتساپ را دارید و به وی از طریق اینترنت زنگ می زنید.در مشاوره تلفنی، شما حداکثر نیم ساعت فرصت دارید که ویزیت آنلاین تلفنی دریافت کنید. پس از پرداخت حق ویزیت آنلاین، پزشکت حداکثر تا یک ساعت بعد، با شما تماس خواهد گرفت.

مشاوره پزشکی آنلاین با دکتر کرونا:

مشاوره پزشکی آنلاین فوری، در مدافون تنها با دکتر انلاین (دکتری که چراغ سبز روشن دارند)امکان پذیر است. این روش مانند چت در واتساپ است. این مشاوره، برای سوالات پزشکی فوری مناسب بوده و حداکثر 2 ساعت امکان ادامه مشاوره وجود دارد. در این روش شما می توانید سوال خود را به صورت متن، صدا، تصویر و ویدئو بفرستید.

در مشاوره پزشکی آنلاین فوری، سوال خود را در زمینه مشکلات ریوی، کرونا و…می توانید به صورت صدا، تصویر، متن و ویدئو برای دکتر مورد نظر بفرستید و پزشک در لحظه به سوال شما پاسخ می دهد.

مشاوره پزشکی آنلاین عادی:

در این نوع پرسش و پاسخ پزشکی، پزشک کرونا در لحظه ای که شما سوال خود را می پرسید ممکن است به سوال شما جواب ندهد بلکه وی در بازه زمانی مشخص شده در پروفایل خود در مدافون به شما جواب می دهد. این روش برای سوالات پزشکی اورژانسی مناسب نیست. روش مشاوره پزشکی آنلاین متنی هزینه کمتری دارد و چت آنلاین با پزشک معمولا تا یک روز باز است.

 

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

متوسط امتیاز: 5 / 5. تعداد امتیازدهندگان: 1

هنوز کسی امتیازی ثبت نکرده است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.