مدافون با امکانات بیشتر، پزشک آنلاین شما

اپلیکیشن مدافون، با امکانات بیشتر، ظاهری جدید، سرعت بالاتر و محیطی جذاب تر منتشر شد.

 در مدافون مجموعه ای از بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص کشور پاسخگوی سوالات پزشکی بیماران هستند. در مدافون 40 درصد پزشکان فوق تخصص هستند. اگر نمی دانید که سوال پزشکی خود را از چه کسی بپرسید، با دانستن این نکته که 25 درصد پزشکان مدافون عضو هیئت علمی دانشگاه های کشور هستند، می توانید بیش از پیش به مدافون اعتماد کنید. با انتشار نسخه جدید مدافون، نسخه قبلی دیگر قابل استفاده نمی باشد. مراجعه به اپلیکیشن

نسخه 2

 

در نسخه جدید مدافون این امکانات افزوده شده است.

طرح سوال پزشکی با استفاده از صدا

از ویژگی های جذاب نسخه جدید مدافون، امکان ارسال صدا برای پرسش از پزشک است. به این ترتیب می تونید بدون نیاز به تایپ سوال خود، صدایتان را برای پزشک مورد نظر ارسال کنید.

ارسال ویدئو از مشکل پزشکی مورد نظر

از دیگر ویژگی های نسخه جدید مدافون، امکان تهیه ویدئو از محل بیماری است که با کمک این امکان جدید در مدافون می توانید سوال پزشکی خود را به صورت دقیقتر برای دکتر آنلاین مورد نظر ارسال فرمایید.

 

مشاوره پزشکی آنلاین با بهترین پزشکان کشور در مدافون

 

ورود و عضویت ساده تر

نسخه3

برای ورود و عضویت کافی است که شماره موبایل خود را وارد کرده و با کد یک بار مصرف وارد سیستم شوید. این کار باعث سادگی بیشتر در استفاده از اپلیکیشن مشاوره پزشکی مدافون شده است.

برای کاربرانی که در نسخه قدیم مدافون ثبت نام کرده بودند، لازم است که در نسخه جدید، اولین بار با استفاده از گزینه فراموشی رمز، رمز خود را مجددا تنظیم نمایند.

مشخص بودن هزینه مشاوره پزشک آنلاین مورد نظر قبل از طرح سوال پزشکی

در نسخه جدید مدافون، جهت دریافت مشاوره پزشکی آنلاین، قبل از شروع به کار، می توانید هزینه مشاوره پزشکان مختلف را مشاهده و با یکدیگر مقایسه کنید. این هزینه بر اساس سوابق و تجربیات پزشکان مختلف و طبق درخواست آنها تعیین شده است. جالب است بدانید که 60 درصد پزشکان مدافون، فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی تهران یا دانشگاه شهید بهشتی هستند.

 

اگر میخواهید درباره مشاوره پزشکی آنلاین در مدافون بدانید این مقاله را مطالعه کنید.

 

نسخه 4

امکان دسترسی به پروفایل و سوابق پزشکان

در نسخه جدید مدافون، شما اگر نمی دانید سوال پزشکی خود را باید از چه کسی بپرسید، می توانید به سوابق پزشک مورد نظر مراجعه کرده و با مطالعه سوابق علمی، میزان سابقه کار و… هر پزشک، درباره انتخاب وی به عنوان پزشک آنلاین خود تصمیم بگیرید. مدافون با دارا بودن حدود 140 نفر از بهترین پزشکان کشور، در بیش از 30 تخصص مختلف، مطمئن ترین اپلیکیشن برای طرح سوال و جواب پزشکی است.

فراموش نکنید که با مدافون همه یک پزشک آنلاین دارند.

 

 

 

مشاهده نظرات سایر بیماران

نسخه5

یکی از مواردی که همواره در انتخاب پزشک، موثر است، نظرات بیماران درباره آن پزشک است. بسیاری از ما، پزشکانی را انتخاب می کنیم که دوستان، همکاران و آشنایان به ما معرفی می کنند. با اضافه شدن امکان مشاهده نظرات سایر بیماران، می توانید هر چه بهتر درباره پزشک مورد نظر خود تصمیم بگیرید.

پروفایل کاربری دوست داشتنی تر

برای تکمیل پروفایل پزشکی خود می توانید ساده تر از گذشته اقدام کنید. در پروفایل جدید می توانید میزان قندخون، فشار خون، کلسترول و کالری مصرفی خود را ثبت کرده و نگهداری کنید. به این ترتیب می توانید نموداری از وضعیت سلامتی خود داشته باشید.

در پروفایل کاربری به سادگی به سوالات پزشکی پرسیده شده تان دسترسی دارید.

 

 

 

استفاده آسان تر از توصیه های پزشکان

نسخه 6

امروزه با گستردگی شبکه های اجتماعی، ما روزانه در معرض اخبار پزشکی مختلفی در زمینه های مختلف قرار داریم که بسیاری از آنها، صحت علمی ندارد. در بخش توصیه های پزشکان، می توانید نظرات و نوشته های پزشکان را بخوانید و از اخبار و مقالات پزشکی معتبر به زبان ساده مطلع شوید ، در میان آنها جستجو کرده و نظرات خود را مطرح سازید.

دسترسی ساده و سریع تر به بهترین پزشکان متخصص آنلاین

در نسخه جدید، شما می توانید پزشک مورد نظر خود را بر طبق تخصص مورد نظر بیابید. در مدافون، 75 درصد پزشکان، متخصص یا فوق تخصص هستند. پزشکان متخصص مدافون در تخصص های زیر پاسخگوی سوالات پزشکی شما هستند.

خلاصه اینکه در نسخه جدید مدافون، هر آنچه برای درمان آسان و سریع نیاز دارید به آسانی در دسترس شماست. در صورت بروز هر گونه مشکل به پشتیبانی مدافون مراجعه نمایید.

تاریخ نگارش:

شما اینجا هستید:

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

متوسط امتیاز: 5 / 5. تعداد امتیازدهندگان: 1

هنوز کسی امتیازی ثبت نکرده است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *