بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیاء

بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیاء

 

آدرس : تهران خیابان ولیعصر – بالاتر از میدان ونک – خیابان رشید یاسمی

شماره تماس: ۸۸۹۷۷۷۵۱ –  88977752-88977753 – 88977754 –   88977755  –  88977756 – 88977757  88977758 –  88977759

پزشکان حاضر در بیمارستان خاتم النبیاء که با مدافون همکاری دارند:

۱.دکتر هاله رحمان پور زنجانی؛ جراح و متخصص زنان و زایمان، فلوشیپ نازایی

2. دکتر مرجان سهند؛ جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی

3. دکتر نعمت الله عطائی، فوق تخصص کلیه کودکان

 

تاریخچه بیمارستان خاتم الانبیا

بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیاء(ص) تهران در سال ۱۳۶۶ تاسیس شد تا بیماران مجبور به مراجعه به خارج از کشور برای درمان بیماری های خود نباشند.  این بیمارستان در اکثر رشته های فوق تخصصی از جمله قلب، جراحی قفسه صدری، جراحی زانو، جراحی ستون فقرات و… دارای پزشکان مجرب می باشد. 

چشم انداز بیمارستان خاتم الانبیاء (ص)

  • همه بیماران خواهان دریافت مراقبت های پزشکی از بیمارستان خاتم هستند و بیمارستان خاتم الگوی موفق همه بیمارستان ها در سطح منطقه است.
  • ما در آینده به یکی از پیشگامان ارائه خدمات بیمارستانی در سطح بین الملل تبدیل خواهیم شد و با نیروی انسانی متخصص و متعهد، تجهیزات توانمند و مدیریت اثر بخش جهت بالابردن سلامت و ارتقای بهداشت جامعه تلاش خواهیم نمود.
  • با توجه به اینکه ارائه خدمات درمانی به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و معرفی الگوی بیمارستان اسلامی مهم ترین ویژگی و مأموریت بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) است، بسط و گسترش فرهنگ قرآنی و معارف اسلامی در میان افراد ، گروه ها و سازمان بیمارستان از اصلی ترین ارزشها به شمار می رود. 

در صورت نیاز به دسترسی به پزشکان به صورت فوری و 24 ساعته می توانید از اپلیکیشن مدافون استفاده کنید. اگر تا به حال از خدمات دکتر و روانشناس آنلاین استفاده نکرده اید، با مدافون، اولین تجربه مشاوره پزشکی و روانشناسی آنلاین را تجربه کنید.

آشنایی بیشتر با مدافون

 

مدیران و ریاست بیمارستان خاتم الانبیا

ریاست بیمارستان
دکتر هادی کاظمی

مدیریت پرستاری بیمارستان
مریم علی حکمی

مدیریت پاراکلینیکهای بیمارستان
مهندس شهرام پرویزی

مسئول فنی بیمارستان
دکتر علی واحدی

مدیریت مالی بیمارستان
دکتر محمدرضا آزادی

در این بیمارستان پزشکان متخصص جراحی‌ عمومی‌، قلب‌، بیهوشی‌ عمومی‌ و بیهوشی‌ قلب‌ به صورت ۲۴ ساعته در این مرکز حضور دارند. در رشته‌های‌ دیگری مانند جراحی‌ قفسه‌ صدری‌، جراحی‌ قلب‌، اورولوژی‌، ارتوپدی‌، گوش‌ و حلق‌ و بینی‌، چشم‌، جراحی‌ عروق‌، جراحی‌ اطفال‌، نورولوژی‌، رادیولوژی‌، پزشکان‌ بصورت‌ فراخوان‌ (آنکال‌) آماده پاسخگویی و رسیدگی سریع می باشند.

در صورتی که امکان مراجعه حضوری به بیمارستان خاتم الانبیا را ندارید، می توانید با کمک اپلیکیشن مدافون، از برترین پزشکان، روانشناسان و روانپزشکان کشور به صورت آنلاین و تلفنی مشاوره پزشکی و روانشناسی دریافت کنید. در این روش، امکان گفتگوی تلفنی با پزشک در بیش از ۳۰ رشته تخصصی و چت با پزشک وجود دارد. برای آشنایی با پزشکان متخصص آنلاین در مدافون به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاوره با پزشکان متخصص آنلاین

از بخش های این بیمارستان می توان به بخش نوزادان، دیالیز، جراحی مردان، قلب زنان، قلب مردان، جراحی زنان، علوم اعصاب، مرکز تخصصی درد دراین بیمارستان می توان اشاره کرد.

مرکز تخصص درد این بیمارستان با نام مرکز چند تخصصی درد شفا، توسط پروفسور مهاجر و دکتر عرب خردمند تاسیس شده است. در این مرکز علل درد و درمان بیماران در هر مرحله از بیماری تشخیص داده می شود..

در این مرکز، متخصصانی از رشته های مختلف مانند بیهوشی، جراحی اعصاب،‌ بیماری های داخلی، ارتوپدی، روانشناسی، روانپزشکی، مددکار اجتماعی، فیزیوتراپی، طب سوزنی، و پزشکی ورزشی گرد آمده اند تا به درمان درد در بیماران بپردازند.

در صورت تمایل می توانید در اپلیکیشن مدافون از برترین پزشکان آنلاین درد به صورت تلفنی یا چت، مشاوره دریافت کنید.

برو به لیست متخصصان درد آنلاین

کلینیک بیمارستان خاتم الانبیا

کلینک های بیمارستان خاتم الانبیا در تخصص های زیر در روزهای هفته، دایر می باشد:

 ارتوپدی

فوق‌ تخصص‌ زانو، فوق‌ تخصص‌ دست‌، فوق‌ تخصص‌ ارتوپدی‌ اطفال‌، فوق‌ تخصص‌ ستون‌ فقرات‌ 
 چشم‌ پزشکی

قرنیه‌، شبکیه‌، استرابیسم‌ 

گوش‌ و حلق‌ و بینی‌

اندوسکوپی‌ سینوس‌، لیزر، تکمیلی‌ گوش‌

ا طفال

فوق‌ تخصص‌ گوارش‌ اطفال‌، فوق‌ تخصص‌ ریه‌ اطفال‌، فوق‌ تخصص‌ اعصاب‌ اطفال‌، فوق‌ تخصص‌ قلب‌ اطفال‌، فوق‌ تخصص‌ خون‌ اطفال‌ 

آنکولوژی‌ و رادیوتراپی‌ 

داخلی‌

فوق‌ تخصص‌ ریه‌، فوق‌ تخصص‌ روماتولوژی‌، فوق‌ تخصص‌گوارش‌، لیزر، اندوسکوپی‌، فوق‌ تخصص‌ عفونی‌، فوق‌ تخصص‌ خون‌ و آنکولوژی‌، فوق‌ تخصص‌ کلیه‌، فوق‌ تخصص‌ غدد 

جراحی‌ عمومی‌

فوق‌ تخصص‌ قفسه‌ صدری‌، فوق‌ تخصص‌ جراحی‌ عروق‌، فوق‌ تخصص‌ جراحی‌ قلب‌، فوق‌ تخصص‌ جراحی‌ ترمیمی‌، فوق‌ تخصص‌ جراحی‌ اطفال‌ 

طب‌ فیزیکی‌ و توانبخشی‌

پوست‌ و لیزر پوستی‌ 

زنان‌ و زایمان‌ و نازایی‌ 

اورولوژی‌ و سنگ‌ شکن‌ 

روانپزشکی‌ 

جراحی‌ مغز و اعصاب

فوق‌ تخصص‌ جراحی‌ اعصاب‌ اطفال‌ 

جراحی‌ فک‌ و دهان‌
داخلی‌ اعصاب‌ (نورولوژی‌) 

 

تاریخ نگارش:

شما اینجا هستید:

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

متوسط امتیاز: 5 / 5. تعداد امتیازدهندگان: 1

هنوز کسی امتیازی ثبت نکرده است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.