4 طعم از سلامت الکترونیک

4 طعم از سلامت الکترونیک

یکی از نویدهای سلامت الکترونیک، افزایش کارایی در خدمات بهداشت و درمان نتیجه کاهش هزینه ها است.

 

کارایی

 یکی از نویدهای سلامت الکترونیک، افزایش کارایی در خدمات بهداشت و درمان نتیجه کاهش هزینه ها است. یکی از راه های ممکن برای کاهش هزینه ها اجتناب از تشخیص تکراری یا غیرضروری یا مداخلات درمانی، از طریق امکانات ارتباطی پیشرفته بین موسسات خدمات بهداشت و درمان و از طریق درگیری (مشارکت) بیمار است اینترنت به طور طبیعی به عنوان وسیله ای برای رسیدن به این هدف به سلامت الکترونیک، خدمت  می کند.

تا به حال از ویزیت آنلاین استفاده کرده اید؟

کیفیت مراقبت

 یک گیرنده خدمات (که از آموزش بالاتری برخوردار است به عنوان یک نتیجه از جنبه های اطلاعاتی سلامت الکترونیک) می تواند ارتباط موثرتری با ارایه دهنده خدمات برقرار کند که به نوبه خود، منجر به درک بهتر و بهبود کیفیت مراقبت می شود.

مبتنی بر شواهد

 مداخلات سلامت الکترونیک باید مبتنی بر شواهد باشد؛ به این معنی که اثربخشی و کارآییشان باید از طریق ارزیابی دقیق علمی و باتوجه به سابقه مورد، ثابت شود وبسایت امکان دسترسی به موقع به چنین شواهدی را تسهیل می کند و در نتیجه امکان حمایت لازم برای تشخیص یا تصمیم گیری در مورد درمان را ایجاد می کند.

درباره دکتر آنلاین رایگان چه می دانید؟

 توانمندسازی گیرندگان خدمات و بیماران

با ایجاد پایگاه های دانش پزشکی و پرونده های الکترونیکی شخصی در دسترس برای دریافت کنندگان خدمات از طریق اینترنت، سلامت الکترونیک راه های جدیدی برای پزشکی بیمارمحور، توانایی آموزش بیمار ایجاد می کند و در نتیجه باعث افزایش احتمال آگاهی و رضایت بیشتر انتخاب بیمار می شود

دانلود اپلیکیشن مشاوره آنلاین پزشکان برتر؛مدافون.

تاریخ نگارش:

شما اینجا هستید:

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

متوسط امتیاز: 0 / 5. تعداد امتیازدهندگان: 0

هنوز کسی امتیازی ثبت نکرده است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.