چکاپ پزشکی هوشمند

سیستم چکاپ آنلاین مدافون وضعیت سلامت شما در آینده را پیش بینی می کند و راهکارهایی برای پیشگیری از ابتلا به بیماری های احتمالی به شما ارائه می دهد.

چکاپ آنلاین پزشکی
چکاپ پزشکی آنلاین
هوش مصنوعی مدارز

چکاپ آنلاین چیست؟

هوش مصنوعی مدارز، یک سرویس آنلاین است که برای اولین بار در ایران و خاورمیانه با پرسیدن چند سوال، وضعیت سلامت شما را بررسی و بیماری های احتمالی شما را در آینده پیش بینی می کند. مهم تر اینکه این سرویس هوشمند، راهکارهایی برای پیش گیری از ابتلا به بیماری ها در آینده در قالب برنامه چکاپ به شما ارائه می کند که می تواند برای حفظ سلامتی شما بسیار مفید باشد.

 هوش مصنوعی مدارز با پرسیدن این سوالات و تحلیل و بررسی آنها، احتمال ابتلا به بيماری های خاص در آینده را پیش بینی می کند.

در چکاپ هوشمند چه سوالاتی پرسیده می شود؟

هوش مصنوعی مدارز سوالاتی درباره سن، قد، وزن، وضعیت اشتغال، بیماریهایی که شما یا اعضای خانواده تان به آن مبتلا شده اید، وضعیت تحرک و تغذیه، مصرف سیگار و الکل، وضعیت سلامت روح و روان شما مطرح کرده و با تحلیل و بررسی پاسخ های شما، سلامت شما را در آینده پیش بینی میکند.

چکاپ پزشکی

چکاپ هوشمند چه مزایایی دارد؟

یکی از مهم ترین مزایای چکاپ آنلاین و هوشمند مدافون، معرفی بیماری های احتمالی شما در آینده به همراه سن و درصد احتمال بروز آنهاست. علاوه بر این، سیستم چکاپ مدافون،  راهکارهایی برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری ها ارائه می دهد. 

راهکارهای ارائه شده شامل تغییر در سبک زندگی، تغذیه، درمان، مصرف داروها، تحرک ، ورزش و… است. به این ترتیب به کمک این سیستم هوشمند، شما به آسانی از بیماری های آینده خود مطلع شده و می توانید از ابتلا به آنها پیش گیری کنید.

آیا استفاده از سرویس چکاپ هوشمند مدافون، رایگان است؟

بله استفاده از سرویس هوش مصنوعی مدارز هیچ هزینه ای نداشته و رایگان است.

چکاپ پزشکی آنلاین

چه طور به پیش بینی هوش مصنوعی مدارز اعتماد کنم؟

هوش مصنوعی مدارز از الگوریتم های یادگیری عمیق و شبکه های عصبی استفاده کرده و توسط برترین پزشکان و متخصصان آی تی کشور طراحی و پیاده سازی شده است. پیش بینی هوش مصنوعی مدارز، همچون سایر پیش بینی ها صد در صد نیست اما با احتمال بالایی صحیح است. در صورتی که در این خصوص به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، با پشتیبانی مدافون تماس حاصل فرمایید.

0 +
تعداد تست های انجام شده

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

متوسط امتیاز: 4.6 / 5. تعداد امتیازدهندگان: 1285

هنوز کسی امتیازی ثبت نکرده است

4 در مورد “چکاپ هوشمند”

  1. سلام خیلی جالبه ولی سایت خیلی سنگین کار میکنه بعد از ده بار امتحان و درخواست کردن، بار یازدهم کد تایید رو فرستاد برام

    1. بهرنگ جان، ممنون که نظر خود را با ما به اشتراک گذاشتید. متاسفانه به دلیل اختلال در وضعیت اینترنت چنین مشکلاتی زیاد شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *