مشاوره آنلاین پزشکی

مشاوره پزشکی آنلاین چیست؟

مشاوره پزشکی آنلاین، روشی نوین برای ارتباط بیمار با پزشک در درمان بیماری ها است. بیمار می تواند با ارسال سوال پزشکی خود برای پزشک، مشاوره پزشکی بگیرد و با این کار در وقت و هزینه خود صرفه جویی کند. او می تواند سوال خود را به صورت متن، تصویر، صدا و ویدئو از طریق اپلیکیشن مدافون برای پزشک ارسال کند و به صورت آنلاین ویزیت شود. پزشک با مشاهده پرسش بیمار، حداکثر تا 8 ساعت، به پرسش وی در اپلیکشن پاسخ می دهد. در صورت کافی نبودن ویزیت آنلاین، دکتر به بیمار اطلاع خواهد داد.

با شیوع ویروس کرونا استفاده از مشاوره پزشکی آنلاین گسترش بیشتری یافته است.  

نصب ، عضویت و ارسال سوال در اپلکیشن مدافون بسیار ساده بوده و بر روی سیستم عامل های اندروید و ios قابل استفاده می باشد.

برای دریافت مشاوره پزشکی رایگان در خصوص کرونا کلیک کنید.

اگر می خواهید بدانید که آیا پرسش و پاسخ پزشکی در مدافون رایگان است، اینجا کلیک کنید.

راهنمای نصب و ارسال سوال پزشکی در مدافون

مدافون، اپلیکیشنی برای مشاوره آنلاین پزشکی با بهترین دکترها

در مدافون مجموعه ای از بهترین پزشکان کشور و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها به سوالات پزشکی بیماران پاسخ می دهند. بسیاری از پزشکان مدافون تنها در این اپلیکشن پاسخگوی سوالات بیماران هستند.

در مدافون 75 درصد پزشکان، متخصص و فوق تخصص بوده و اکثر پزشکان فارغ التحصیلان دانشگاه های علوم پزشکی ایران و تهران و دانشگاه شهید بهشتی هستند.

برای مشاهده پرسش و پاسخ های پزشکی سایت کلیک کنید.

مدافون، یک اپلیکشن پزشک آنلاین است که این امکان را برای کاربران خود فراهم آورده است که سوالات پزشکی خود را از بهترین پزشکان کشور، بدون نیاز به مراجعه حضوری و با هزینه ای به مراتب کمتر مطرح سازند.

اگر در خصوص مدافون سوال دارید می توانید بخش سوالات رایج سایت را ببینید و در صورتی که جواب خود را نیافتید با شماره پشتیبانی 09202145523 تماس حاصل فرمایید.

مدافون اپلیکیشن مشاوره پزشکی آنلاین

اطلاع از جدیدترین مطالب وب سایت

شماره موبایل*
نادرست

کد امنیتی
نادرست

Copyright 2018 MEDAFONE