دکتر آنلاین پزشک آنلاین

مشاوره پزشکی آنلاین چیست؟

در مشاوره پزشکی آنلاین در مدافون، بیمار سوال پزشکی خود را در قالب صدا، تصویر، ویدئو و یا متن برای پزشک مورد نظر می فرستد و ویزیت آنلاین دریافت می کند. همچنین بیمار می تواند با پزشکانی که چراغ سبز دارند، تماس گرفته و تلفنی مشکل خود را مطرح سازد.

منظور از دکتر آنلاین (پزشک آنلاین) در مدافون چیست؟

دکترهای آنلاین مدافون با چراغ سبز روشن در اپلیکیشن قابل مشاهده هستند. این پزشکان به صورت آنی سوالات پزشکی کاربران را پاسخ می دهند. این پزشکان به مدت 2 ساعت پاسخگوی سوالات پزشکی شما هستند.

مشاهده دکترهای آنلاین

هزینه مشاوره آنلاین پزشک در مدافون چه قدر هست؟

هزینه مشاوره پزشکی در مدافون، توسط پزشک و با توجه به سوابق و تخصص وی تعیین می شود. حداقل هزینه مشاوره پزشکی در مدافون 24 هزار تومان و مشاوره کرونا 7 هزار تومان است.

مراجعه به اپلیکیشن مدافون

مدافون در چه تخصص هایی امکان مشاوره پزشکی با دکتر انلاین را دارد؟ 

در مدافون، بیش از 300 پزشک متخصص و فوق تخصص در 30 تخصص مختلف به صورت شبانه روزی به سوال پزشکی کاربران پاسخ می دهند.

چه طور به دکتر اینترنتی در مدافون اعتماد کنم؟

در مدافون 75 درصد پزشکان، متخصص و فوق تخصص بوده و اکثر پزشکان فارغ التحصیلان دانشگاه های علوم پزشکی ایران، تهران و شهید بهشتی هستند. مدافون دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد و شما می توانید در صورت بروز هر مشکلی با پشتیبانی مدافون تماس حاصل فرمایید.

تماس با پشتیبانی مدافون

آیا در مدافون دکتر آنلاین رایگان هم فعالیت می کنند؟

در مدافون به صورت کلی، ویزیت آنلاین دکتر رایگان نیست. اما هزینه مشاوره پزشکی دکتر، معمولا کمتر از یک ویزیت حضوری می باشد. علاوه بر این، در مدافون با ارسال سوال پزشکی خود برای پزشک، شما به میزان قابل توجهی در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنید. با این حال، در مناسبت های مختلف، در اینستاگرام مدافون، تخفیف های ویژه و یا خدمات دکتر آنلاین رایگان عرضه می شود. پیشنهاد ما دنبال کردن صفحه اینستاگرام مدافون است.

اینستاگرام مدافون

مدافون اپلیکیشن مشاوره پزشکی آنلاین
هوش مصنوعی مدارز چیست؟

هوش مصنوعی مدارز، یک ابزار آنلاین است که با پرسیدن  چند سوال پزشکی، سوابق بیماری شما و خانواده تان، وضعیت سلامت شما را بررسی کرده و بیماری های احتمالی شما را در آینده پیش بینی می کند. مهم تر اینکه این دکتر آنلاین هوشمند، راهکارهایی برای پیش گیری از ابتلا به بیماری ها در آینده به شما ارائه می کند که می تواند برای حفظ سلامتی شما بسیار مفید باشد.

مشاوره با هوش مصنوعی مدارز

امتیاز دهی

امتیاز: 100% - 10 نفر
5

نفر