چه طور بدون مراجعه حضوری، از تخصص بهترین پزشکان بهره مند شوم؟

مشاوره آنلاین پزشکی

در آرزوی پزشک متخصص آنلاین

حتما برای شما هم پیش آمده که بعد از بازگشت از مطب یک دکتر، به یاد آورده باشید که یک سوال پزشکی را از دکتر نپرسیده اید یا فراموش کرده اید که نام داروی دیگری که مصرف می کنید را به دکتر خود بگویید. گاهی حتی دوست دارید یک مسئله پزشکی را با چندین پزشک متخصص مطرح کنید تا با اطمینان کامل، مرحله درمان بیماری را شروع کنید. بعضی اوقات، نشانه ها و علائم جدیدی از بیماری بعد از ویزیت پزشک، ظاهر می شود.

 

باز هم باید وقت ویزیت دکتر بگیرم

همیشه دسترسی به پزشکان راحت نیست. گاهی روزهای حضور آنها در مطب، کلینیک یا بیمارستان محدود است. ممکن است شما در نیمه های شب و یا روزهای تعطیل نیاز به مشاوره پزشکی با دکتر خود داشته باشید. گاهی ساکنین شهرهای دیگر ممکن است برای تکمیل روند درمان و یا حتی یک مشاوره کوتاه، نیاز باشد مسافت زیادی را طی کنند و ساعت ها در اتاق انتظار مطب دکتر مورد نظر خود بنشینند تا بتوانند از خدمات پزشکی استفاده کنند. در این موارد شاید شما هم آرزو کرده باشید که بتوانید یک دکتر متخصص آنلاین پیدا کنید. دکتری که بتوانید سوال پزشکی خود را به صورت آنلاین با وی مطرح سازید.

مدافون، اپلیکیشنی برای مشاوره پزشکی آنلاین با بهترین دکترها

 مدافون، اپلیکیشن مشاوره پزشکی، راه ارتباط بیمار با تیم پزشکی را بسیار ساده تر کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن، شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز و حتی روزهای تعطیل، با دکتر خود پرسش و پاسخ و مشاوره آنلاین داشته باشید. آزمایشات، عکس های رادیولوژی، نسخه های موجود و لیست داروهای مصرفی را به پزشک خود نشان دهید و نظر وی را در اسرع وقت، جویا شده و با وی چت آنلاین انجام دهید.

 

مزایای مدافون

مدافون به شما کمک میکند که ساعت ها از وقت خود را صرف مراجعه به مطب پزشک نکنید. با کمک این اپلیکیشن می توانید مواردی که نیاز به مراجعه حضوری ندارند را با پزشک خود مطرح کنید. البته پزشک مشاور شما، در صورتی که نیاز به مراجعه حضوری باشد، حتما به شما اطلاع خواهد داد. علاوه بر این به کمک مدافون، هزینه ویزیت پزشک، به میزان قابل توجهی کاهش پیدا میکند. برای استفاده از اپلیکیشن مشاوره مدافون، کافی است که این اپلیکیشن را بر روی گوشی و یا تبلت (سیستم عامل اندروید و IOS) خود نصب کنید و از امکانات این اپلیکیشن بهره مند شوید. شما همچنین می توانید از نسخه تحت وب مدافون نیز استفاده کنید. به یاد داشته باشید که هرچه شما، پرسش های خود را گویاتر مطرح کنید، پاسخ و مشاوره دقیقتری انجام خواهد شد.

مدافون اپلیکیشن مشاوره پزشکی آنلاین
پزشکان متخصص مدافون

تخصص پزشکان متخصص مدافون

پزشکان متخصص مدافون در تخصص های زیر، آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند:

اطلاع از جدیدترین مطالب وب سایت

شماره موبایل*
نادرست

کد امنیتی
نادرست

Copyright 2018 MEDAFONE