طب اورژانس

دکتر بابک صادق زاده

دکتر بابک صادق زاده

متخصص طب اورژانس
دکتر موسائی نژاد

دکتر نگین موسائی نژاد

متخصص طب اورژانس

دکتر طب اورژانس آنلاین

تخصص طب اورژانس، یکی از رشته های پزشکی جدید است که در سال 1380، آموزش آن در دانشگاه علوم پزشکی ایران  آغاز شد. متخصص طب اورژانس، به طور عمده در اورژانس فعالیت می کند و مراقبت های اورژانسی برای بیماران حاد و یا مصدوم در هر سنی را ارائه می دهد. طب اورژانس به طیف وسیعی از اطلاعات و دانش نیاز دارد.

 یک دکتر طب اورژانس، در اورژانس رشته های مختلف، اطلاعات و مهارت زیادی دارد. برای مثال یک متخصص طب اورژانس، می تواند بخشی از خدمات پزشکی متخصص بیهوشی، متخصص قلب، متخصص گوش حلق و بینی و یا یک ارتوپد را ارائه کند. یک پزشک متخصص اورژانس، می تواند بیماری هایی مانند حملات قلبی ، سکته مغزی ، شکستگی ، حملات آسم ، صدمات ناشی از تصادفات اتومبیل ، موارد اورژانسی مربوط به بارداری و … را ارزیابی و درمان کند.

سوال و جواب پزشکی با دکتر اورژانس

همین الان از بهترین متخصص طب اورژانس در مدافون سوال پزشکی خودت رو بپرس!

متخصص طب اورژانس آنلاین

همان طور که می دانید، مدافون یک اپلیکیشن مشاوره پزشکی و روانشناسی آنلاین است. در مدافون، شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی در ایام تعطیل، با پزشکان متخصص مشورت کنید و سوال پزشکی خود را مطرح سازید.

در مدافون ، می توانید با استفاده از لینک زیر از دکتر متخصص طب اورژانس به صورت آنلاین سوال خود را مطرح سازید.

سوال و جواب پزشکی از دکتر آنلاین

همین الان از بهترین پزشکان آنلاین در مدافون سوال پزشکی خودت رو بپرس!

پزشک طب اورژانس

سوال از متخصص طب اورژانس

در اپلیکیشن مدافون، شما می توانید به دو صورت از متخصص طب اورژانس سوال خود را بپرسید.

مشاوره تلفنی:

در مشاوره تلفنی،حداکثر تا یک ساعت پس از ثبت درخواست مشاوره، پزشک طب اورژانس با شما تماس گرفته و به سوال پزشکی شما به صورت تلفنی پاسخ می دهد. در این روش مدت زمان گفتگو حداکثر نیم ساعت است و لازم است که پیش از تماس پزشک، مدارک پزشکی خود را برای وی ارسال نمایید.

مشاوره متنی و صوتی (چت):

در مشاوره متنی یا چت با پزشک متخصص طب اورژانس، شما می توانید سوال پزشکی خود را به صورت متن، صدا، تصویر و ویدئو برای پزشک مورد نظر ارسال کنید. در صورتی که پزشک در زمان ارسال سوال، آنلاین باشد، در همان زمان به سوال شما پاسخ می دهد و در غیر این صورت، حداکثر در مدت زمانی که در پروفایل آنها مشخص شده است به سوال پزشکی شما پاسخ می دهند.

مشاوره رایگان با دکتر طب اورژانس

اپلیکیشن مدافون، شرایطی فراهم آورده است که همه افراد بتوانند در هر نقطه ای از کشور، با بهترین پزشکان در تخصص های مختلف پزشکی ، مشاوره کرده و جواب سوالات پزشکی خود را در اسرع وقت به دست آورند.

در مدافون، متخصص طب اورژانس رایگان فعالیت نمی کند. اما خوب است بدانید که از طریق این اپلیکیشن، شما می توانید با بهترین پزشکان طب اورژانس کشور، مشاوره آنلاین داشته باشید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

در صورتی که برای استفاده از مدافون، نیاز به راهنمایی دارید می توانید با پشتیبانی با شماره 09202145523  تماس حاصل فرمایید.

 

پزشکان آنلاین در اپلیکیشن مدافون به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما هستند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

متوسط امتیاز: 4 / 5. تعداد امتیازدهندگان: 3584

هنوز کسی امتیازی ثبت نکرده است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.