مشاوره پزشکی آنلاین

مدافون چیست؟

مدافون، یک اپلیکیشن برای مشاوره پزشکی با دکتر آنلاین است. در صورتی که شما سوال پزشکی داشته باشید، در مدافون، می توانید سوال خود را از بهترین پزشکان و متخصصان کشور بپرسید و ویزیت آنلاین شوید.

در مدافون چه طور می توانم از پزشک سوال کنم؟

با استفاده از اپلیکیشن مدافون، شما می توانید سوال پزشکی خود را به صورت متن، تصویر، صدا و ویدئو برای پزشک ارسال کنید. پزشک پس از مشاهده پرسش شما، در سریع ترین زمان ممکن، پاسخ شما را ارسال می کند. پس از ارسال سوال، شما می توانید تا یک هفته این پرسش و پاسخ پزشکی خود را ادامه دهید.

چه طور مدافون را نصب کنم؟

مدافون بر روی سیستم عامل اندروید و ios قابل استفاده می باشد. برای دریافت مدافون، به لینک زیرمراجعه کنید.

دانلود مدافون

آیا مشاوره پزشکی در مدافون، رایگان است؟

مشاوره پزشکی در مدافون، بسیار ارزان تر از مشاوره پزشکی حضوری انجام می شود. در حال حاضر ارسال سوال در خصوص کرونا، در مدافون رایگان می باشد.

اگر میخواهید درباره مشاوره پزشکی رایگان بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید.

مدافون در چه تخصص هایی پزشک دارد؟

پزشکان متخصص مدافون در 30 تخصص مختلف پاسخگوی سوالات پزشکی بیماران هستند. در اکثر تخصص های پزشکی، روانشناسی، تغذیه، دندانپزشکی،زنان، کودکان، چشم پزشکی و... پزشکان مدافون، پاسخگوی سوالات کاربران خواهند بود.

چه طور به مدافون اعتماد کنم؟

مدافون مجموعه ای از بهترین پزشکان، متخصصان و اساتید دانشگاهی کشور را گرد هم آورده است. در مدافون بیش از 75 درصد پزشکان متخصص یا فوق تخصص هستند. همچنین 60 درصد پزشکان مدافون، فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی ایران، دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی هستند. مدافون دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد.

هزینه مشاوره پزشکی آنلاین در مدافون چه قدر است؟

برای مشاهده هزینه مشاوره پزشکی آنلاین در مدافون، به نسخه وب این اپلیکیشن مراجعه کنید و پزشک مورد نظر را انتخاب کرده و هزینه مشاوره را مشاهده کنید. این هزینه با انتخاب پزشک و بر اساس سوابق وی تعیین می شود.

چه طور پزشک آنلاین مورد نظر را انتخاب کنم؟

در صورتی که به دنبال متخصص آنلاین در تخصص های مختلف هستید، می توانید رزومه پزشکان مدافون را در وب سایت یا اپلیکیشن مطالعه کنید. همچنین می توانید نظرات بیماران و کاربران قبلی را نیز در اپلیکیش مشاهده کنید. اگر نتوانستید پزشک مورد نظر را پیدا کنید با مدافون تماس بگیرید.

آیا کار کردن با مدافون ساده است؟

برای افرادی که می توانند با پیام رسان های شبکه های اجتماعی کار کنند، استفاده از اپلیکیشن مدافون نیز آسان است. در صورتی که نیاز به راهنمایی داشتید با شماره تماس 09202145523 تماس حاصل فرمایید.

پزشکان چه طور می توانند با مدافون همکاری کنند؟

در صورتی که می خواهید به عنوان پزشک با مدافون همکاری داشته باشید، فرم پزشکان را در لینک زیر تکمیل نمایید.

عضویت پزشکان

سوال پزشکی آنلاین

اطلاع از جدیدترین مطالب وب سایت

شماره موبایل*
نادرست

کد امنیتی
نادرست

Copyright 2018 MEDAFONE