دکتر آنلاین غدد

دکتر آنلاین غدد

تخصص غدد، یکی از تخصص های اصلی در مدافون است که پزشکان آن در حوزه کودک و بزرگسالان همگی فوق تخصص از دانشگاه های معتبر کشور هستد. مشاوره پزشکی آنلاین غدد، به راحتی امکان پذیر است زیرا بسیاری از سوالات و مشاوره های پزشکی در این خصوص نیاز به مراجعه حضوری ندارد. در صورتی که در خصوص غدد، سوال پزشکی دارید و نمی دانید از چه کسی بپرسید، می توانید رزومه پزشکان غدد آنلاین مدافون را ملاحظه کرده و سوال خود را مطرح سازید.

 

همان طور که می دانید در بدن انسان دو نوع غدد وجود دارد، غدد درون ریز یا داخلی و غدد برون ریز یا خارجی. غدد درون ریز ترشحات خود را مستقیما به داخل جریان خون می ریزند مانند تیروئید، پاراتیروئید، لوزالمعده و غدد تناسلی. این ترشحات هورمون نام دارد. غدد خارجی ترشحات خود را به وسیله مجاری غده ای به خارج تخلیه می کنند مانند غدد عرق و پستانی.

پزشکان متخصص و فوق تخصص غدد مدافون به صورت آنلاین، در دو حوزه بزرگسالان و کودکان فعالیت می کنند. متخصص غدد کودکان، به مواردی مانند اختلالات رشد و بلوغ، کوتاهی قد، بلوغ زودرس، بلوغ دیررس، کندی رشد قد، و… می پردازند. پزشکان غدد مدافون در حوزه کودکان همگی فوق تخصص این رشته از دانشگاه های معتبر کشور هستند.

متخصص غدد آنلاین مدافون در حوزه کودکان:

دکتر فاطمه سیاری فرد، فوق تخصص غدد، رشد و متابولیسم کودکان – دکتر غدد آنلاین

دکتر پرستو رستمی، فوق تخصص غدد، رشد و متابولیسم کودکان – دکتر آنلاین غدد

متخصص غدد بزرگسالان، می تواند در کلیه بیماری های هورمونی مانند تیروئید، دیابت، لوزالمعده یا پانکراس، غدد فوق کلیوی، غدد هیپوفیز و هیپوتالاموس، تخمدان ها و بیضه ها بررسی های لازم را انجام دهد. در صورتی که در این زمینه سوال دارید، می توانید اپلیکیشن مدافون را نصب کرده و سوال پزشکی خود را از پزشک مورد نظر به صورت آنلاین بپرسید. پزشکان آنلاین غدد مدافون، در حوزه بزرگسالان همگی فوق تخصص از دانشگاه های معتبر کشور هستند. دریافت اپلیکیشن مدافون

متخصص آنلاین غدد بزرگسالان:

دکتر فریبا محسنی، فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم – پزشک آنلاین غدد

از مواردی که پزشک متخصص و فوق تخصص غدد می تواند به صورت آنلاین بیمار را ویزیت کند، مشکلات تیروئید شامل کم کاری و پرکاری تیروئید، تیروئیدیت و التهاب تیروئید، تیروئید در بارداری است. نمونه برداری از غده تیروئید، سرطان تیروئید، گره تیروئیدی و… هم می تواند توسط دکتر غدد به صورت آنلاین بررسی شود.

پزشک غدد آنلاین می تواند در بیماری های دیابت نوع 1، دیابت نوع 2، بیماری قند در حاملگی پاسخگوی سوالات پزشکی شما باشد.

علاوه بر این، شما می توانید جهت مشکلاتی همچون اختلالات هیپوفیز، پرولاکتین ، اکرومگالی ، کوشینگ  از پزشک آنلاین غدد مدافون مشاوره پزشکی دریافت کنید.

در زمینه برخی اختلالات قاعدگی زنان، یائسگی زودهنگام ، قطع پریود نیز می توانید از متخصص غدد آنلاین مدافون، مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنید.

اختلالات غدد فوق کلیوی، پرمویی و هیرسوتیم در زنان، اختلالات کلسیم و فسفر، پوکی استخوان، کمبود ویتامین دی، برخی اختلالات ناتوانی جنسی و ناباروری و فشار خون هورمونی نیز از مواردی هستند که توسط پزشک آنلاین غدد می تواند مورد بررسی قرار گیرد.

در صورتی که در خصوص مدافون به راهنمایی نیاز دارید با بخش تماس با ما، تماس حاصل فرمایید.

کانال تلگرام مدافون

تاریخ نگارش:

شما اینجا هستید:

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

متوسط امتیاز: 5 / 5. تعداد امتیازدهندگان: 1

هنوز کسی امتیازی ثبت نکرده است

  1. سلام صبح تون بخیر ببخشید دختر من ۱۲ سالش و با توجه به بلوغ زودرس پزشک آمپول های هورمون رشد رو تزریق کردن،الان دچار لکه بینی وپریود شده خیلی نگرانم تو رو خدا جواب سوال م رو بدید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.