تست آنلاین و رایگان وسواس فکری

تستس آنلاین روانشناسی

بسیاری از افراد به دنبال انجام آزمون‌های روان شناختی نظیر تست وسواس فکری هستند تا به این وسیله بتوانند وضعیت روانی خود را بررسی کرده و به شناخت بیشتری در مورد میزان آسیب پذیری‌ یا مشکلات خود دست یابند. در واقع اختلال وسواس فکری یکی از انواع وسواس است که در آن فرد افکار مزاحم و آزاردهنده‌ای را به طور مکرر تجربه می‌کند و از این بابت دچار اضطراب و نگرانی می‌شود. از آنجا که وسواس فکری شامل طیف وسیعی از تفکرات مزاحم می‌شوند، سعی کنید به دقت به سوالات پاسخ دهید تا بتوانید به تشخیص درستی از خود دست یابید. همچنین شما می‌توانید پس از انجام تست، نتیجه را با مشاوران ما در مدافون درمیان بگذارید و به کاهش وسواس و انواع اختلالات وسواس در خود کمک کنید.

مشاوره روانشناسی آنلاین در مدافون

جهت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان مدافون کلیک کنید.

ورود به تست

تاریخ نگارش:

شما اینجا هستید:

خانه » مجله پزشکی و روانشناسی » مقالات پزشکان » تست آنلاین و رایگان وسواس فکری

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

متوسط امتیاز: 4.8 / 5. تعداد امتیازدهندگان: 1028

هنوز کسی امتیازی ثبت نکرده است

این مقاله توسط تیم تحریریه مدافون تهیه شده است. مقالات این وب سایت پس از تهیه توسط پزشکان و روانشناسان بررسی و تایید می شود. با این حال به یاد داشته باشید که این مقالات صرف جهت آگاهی و افزایش معلومات شما تهیه شده است.
برای درمان حتما به پزشک یا روانشناس مراجعه نمایید. در صورتی که تمایل به دریافت مشاوره پزشکی و روانشناسی به صورت آنلاین دارید، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاوره آنلاین پزشکی مشاوره آنلاین روانشناسی

1 دیدگاه دربارهٔ «تست آنلاین و رایگان وسواس فکری»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *