اقدامات لازم پیش از بارداری چیست؟

اگر تصمیم به بارداری دارید، توصیه های پزشکی دکتر فاطمه نیکپور، جراح و متخصص زنان و زایمان، درباره مراقبت های پیش از بارداری حتما برایتان مفید خواهد بود. اگر در این زمینه و سایر موضوعات مربوط به بارداری نیاز به مشاوره پزشکی دارید، می توانید اپلیکیشن مدافون را به صورت رایگان نصب کرده و با هزینه ای اندک سوال پزشکی خود را از متخصصان زنان مدافون بپرسید.

لینک دانلود

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
دلایل سقط جنین چیست؟

یکی از قسمت های دوست نداشتنی بچه دار شدن، موضوع سقط جنین است. بعضی خانم های باردار ممکن است یک، دو و یا سه بار سابقه سقط جنین را داشته باشند. در این مقاله، دکتر مریم اکبری، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی به مقوله سقط جنین می پردازد. در صورتی که میخواهید سوال پزشکی خود را به صورت آنلاین مطرح کنید، می توانید اپلیکیشن مدافون را به صورت رایگان از این لینک نصب کرده و پرسش خود را از این دکتر آنلاین زنان در مدافون بپرسید و پاسخ مناسب دریافت کنید.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
بیماری تخمدان پلی کیستیک یا تنبلی تخمدان چیست؟

این روزها با قرنطینه خانگی و تحرک کمتر، تعطیل شدن باشگاه های ورزشی و در کنار آن، افزایش وزن در بسیاری از افراد، بیماری ای به نام تخمدان پلی کیستیک یا  تنبلی تخمدان در خانم ها افزایش یافته است. دکتر فاطمه نیک پور، متخصص زنان و زایمان مدافون، در این مقاله به این بیماری می پردازد. در صورتی که درباره این بیماری نیاز به مطرح کردن سوال پزشکی خود دارید، می توانید با استفاده از اپلیکیشن مدافون، پرسش خود را به صورت آنلاین مطرح کرده و جواب خود را دریافت کنید.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
ارتباط بیماری کرونا و کاوازاکی

کرونا و کاوازاکی

با پاندمی کرونا در جهان، خبری در شبکه های اجتماعی منتشر شد که با شیوع بیماری کرونا، بیماری کاوازاکی افزایش یافته است.  این خبر بسیاری از خانواده های دارای کودک را نگران ساخت. دکتر محمد حسین نجفی، متخصص قلب و عروق مدافون در این باره می گوید: « خانواده ها نگران نباشند. اینکه ارتباطی بین کرونا و کاوازاکی وجود داشته باشد هنوز شناخته شده و اثبات شده نیست.»

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
کرونا در کودکان

با شیوع ویروس کرونا، بسیاری از خانواده با پرسشی مهم روبه رو شدند که آیا کودکان هم به ویروس کرونا مبتلا می شوند یا خیر. در این مقاله خانم دکترمریم برومند، متخصص کودکان به این پرسش پاسخ داده اند. اگر سوالی در این زمینه دارید می توانید در اپلیکیشن مدافون مطرح سازید.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
شایعات و حقایق درباره کرونا

به منظور بهبود کیفیت پاسخگویی از 7 فروردین 99 هزینه پرسش کرونا 1500 تومان میباشد.

با شیوع ویروس کرونا در کشور، بازار شایعات و باورهای نادرست درباره این ویروس هم گسترش پیدا کرده است. برای مثال، یکی از این شایعه ها، این بود که مصرف الکل می تواند از ابتلا به ویروس کرونا جلوگیری کند. متاسفانه این خبر نادرست موجب شد که به گزارش ایسنا تا زمان تهیه این مطلب 67 نفر از هم وطنانمان در شیراز در اثر مصرف الکل، جان خود را از دست دهند.

بر آن شدیم که شایعات و حقایق درباره این ویروس را با دکتر الناز منصوری، پزشک سانتر کرونا در میان بگذاریم. اگر شما هم در این زمینه پرسشی در ذهن دارید، به صورت رایگان در اپلیکیشن مدافون مطرح سازید.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
12 نکته مهم درباره کرونا

 اگر شما از آن دسته افراد هستید که درباره بیماری کرونا  سوال دارید  و می خواهید سوال پزشکی خود را برای یک پزشک توضیح دهید، اگر در شبکه های اجتماعی مطالبی خوانده اید که نمی دانید صحت دارد یا خیر و یا می خواهید درباره روش های پیش گیری از این بیماری بیشتر بدانید، این مقاله برای شما مناسب است. اگر علائمی از سرماخوردگی دارید که شما را نگران کرده است.و از ترس بیماری کووید  19 نمی توانید به پزشک مراجعه کنید، مدافون انتخاب خوبی برای شماست.

شما می توانید پرسش های خود را  در اپلیکیشن مدافون درباره ویروس کرونا مطرح سازید. پزشکان متخصص مدافون در اسرع وقت آماده پرسش و پاسخ پزشکی آنلاین هستند. کافی است که این اپلکیشن را از گوگل پلی یا وب سایت مدافون دانلود و نصب کرده و از بین پزشکان ، دکتر الناز منصوری، دکتر سرو خلیلی، دکتر زهرا باقریان، دکتر سمیه ملکی نظری را در ابتدای لیست پیدا کرده و پرسش خود را برای آنها ارسال نمایید.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
7 نکته درباره لکه بینی در بارداری

جواب آزمایش خون و سونوگرافی نشان می دهد که به زودی فرزندی جدیدی به خانواده اضافه خواهد شد. دوران بارداری برای بسیاری از خانواده ها، بر خلاف آنچه تصور می شود، دوران سخت و پراسترسی هست. یک باره در ماه دوم بارداری لکه بینی اتفاق می افتد و پدر و مادر را نگران می کند. آنها برای درمان این مشکل و قطع لکه بینی به پزشک متخصص زنان مراجعه می کنند و....

در این مقاله خانم دکتر زهرا نادری، متخصص زنان و زایمان به 7 پرسش مهم درباره لکه بینی و خونریزی در بارداری پاسخ می دهند. برای دریافت مشاوره از خانم دکتر زهرا نادری و طرح سوالات خود می توانید اپلیکیشن مدافون را به صورت رایگان نصب کرده و با هزینه اندکی، پرسش خود را مطرح سازید.

ارسال ديدگاه (7 ديدگاه)
درمان خانگی تب در کودکان

 صورت های سرخ شده از تب، بی قراری، بی اشتهایی و گریه کودکان، صحنه آشنا برای بسیاری از پدر و مادرهاست. والدین کودک، نمی دانند که با استامینوفن تب را پایین بیاورند یا شیاف، به پزشک مراجعه کنند یا خیر. چه طور از تب شدید جلوگیری کنند. گاهی تب هیچ علامت دیگری ندارد و بر نگرانی والدین می افزاید. در این مقاله دکتر پرستو رستمی، فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان درباره تب در نوزادان و کودکان توضیح می دهد. برای دریافت مشاوره آنلاین از دکتر رستمی، می توانید به اپلیکیشن مدافون مراجعه کرده و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

ارسال ديدگاه (8 ديدگاه)
10 نکته درباره اسهال کودک

اسهال کودک از آن بیماری هایی است که پدر و مادر را کلافه و کودک را بدخلق می کند. اما کمتر پدر و مادری پیدا می شوند که فرزندشان، دچار این مشکل در مدفوع نشده باشد. با شروع فصل گرما نیز، میزان ابتلا به اسهال و استفراغ افزایش می یابد. در این مقاله به مهم ترین و رایج ترین پرسش ها درباره اسهال در کودکان پرداخته ایم. دکتر داوود مطهری زاد، فوق تخصص گوارش کودکان به پرسش هایی درباره درمان اسهال، نشانه های اسهال در کودکان، اسهال شدید و ... پاسخ داده اند. با نصب اپلیکیشن مدافون می توانید پرسشهای خود را از دکتر مطهری زاد درباره اسهال کودک بپرسید.

ارسال ديدگاه (10 ديدگاه)

صفحه1 از7

اطلاع از جدیدترین مطالب وب سایت

شماره موبایل*
نادرست

کد امنیتی
نادرست

Copyright 2018 MEDAFONE