12 نکته مهم درباره کرونا

همان طور که پیش بینی شده بود، ویروس کرونا به ایران هم رسید. شیوع این بیماری در کشور، موجی از نگرانی را برای بسیاری از خانواده ها به همراه داشته است. شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که درباره این ویروس سوال دارید و می خواهید کیس خاص خود را برای یک پزشک توضیح دهید. شاید بخواهید درباره روش های پیش گیری این بیماری بیشتر بدانید و یا حتی علائمی از سرماخوردگی دارید که شما را نگران کرده است.

شما می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در اپلیکیشن مدافون درباره ویروس کرونا مطرح سازید. پزشکان متخصص مدافون در اسرع وقت پرسش شما را پاسخ می دهند. کافی است که این اپلکیشن را از گوگل پلی یا وب سایت مدافون دانلود و نصب کرده و از بین پزشکان ، دکتر منصوری را در ابتدای لیست پیدا کرده و پرسش خود را برای وی ارسال نمایید.

آیا زمانی برای پایان شیوع ویروس کرونا پیش بینی شده است؟

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
چرا در حین بارداری ، مشکلات قلبی ایجاد می شود؟

مشکلات قلبی در دوران بارداری یکی از مهم ترین مسائل مربوط به این دوران است. در این مقاله بررسی می کنیم که چرا در حین بارداری قلب مادر دچار مشکل و بیماری می شود؟

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
مقاله: یائسگی

یائسگی زمانی است که دیگر قاعدگی یک خانم برای همیشه متوقف می شود. یائسگی یک بیماری نیست ولی معمولا اثرات زیادی بر سلامت بانوان می گذارد چراکه می تواند علائم ناراحت کننده ای در زنان از جمله گرگرفتی و تعریق شبانه ایجاد نماید.

ارسال ديدگاه (1 ديدگاه)
مقاله: تشخیص علت تپش قلب

اگر تپش قلب به همراه تنگی نفس شدید، درد قفسه ی سینه دارید و یا غش کردید باید برای تشخیص علت تپش قلب به دنبال مراقبت پزشکی اورژانسی باشید.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
مقاله: کمردرد مزمن

کمردرد یکی از شایع ترین دلایل مراجعه بیماران به پزشک یا از دست دادن ساعات کاری است و بسیاری از مردم حداقل یک بار کمر درد را در طول زندگی خود تجربه میکنند؛ بطوریکه در آمار های مختلف در جوامع گوناگون شیوع آن 5-26% از افراد جامعه در یک سال و احتمال بروز ان در یک فرد در طول عمر 60-90% برآورد شده است.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
مقاله: افتادگی رحم و روش‌های درمان آن

این باور در بسیاری از خانم‌ها وجود دارد که افتادگی رحم که معمولا همراه با افتادگی مثانه است ناشی از زایمان طبیعی می‌باشد و یکی ازعوارض آن است. این باور اگرچه چندان هم نادرست نیست اما همچنان متخصصان زنان، زایمان طبیعی را توصیه می‌کنند.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
مقاله: ورزش درمانی برای پیشگیری از کمر درد

اغلب بیمارانی که از کمر درد رنج میبرند، با انجام تمرینات ورزشی صحیح بهبود می یابند، اما به ندرت از تاثیر آن اطلاع می یابند. بعد از اولین کمر درد و یا حتی بعد از انجام درمانهای سنگین و یا جراحی، بهترین راه برای کاهش شدت وپیشگیری از عود کمر درد، انجام ورزش های مخصوص کمر است.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
مقاله: فیبروم رحمی و درمان آن

میوم یا فیبروم رحمی یکی از بیماری‌هایی است که امروزه رواج پیدا کرده است. این مشکل در برخی از موارد به صورت خانوادگی در مادر و دختران خانواده بروز پیدا می‌کند و اگر درمان نشود ممکن است عواقبی از قبیل افزایش خون ریزی قاعدگی ، درد و ندرتا ناباروری را در پی داشته باشد.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
مقاله: دردهای مزمن هم قابل کنترل هستند

بسیاری از دردهای مزمن با دستان توانای پزشکان فوق تخصص درد با هزینه ای بسیار کمتر از جراحی درمان می شوند. درد، واژه و یا بهتر بگوییم حسی است که همه ما بارها آن را در هر یک از اعضای بدن تجربه کرده ایم. گاهی آنقدر شدید است که تحملش ممکن نیست و گاهی می توان آن را با یک مسکن و آرامش بخش تسکین داد.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
مقاله: پوکی استخوان

استئوپروز یا همان پوکی استخوان کاهش دانسیته و چگالی استخوان می باشد. استخوانهای ما در سن سی سالگی بالاترین قدرت را دارا هستند و پس از آن کم کم از استقامتشان کاسته می شود و این افت در خانمها بعد از یائسگی سرعت می یابد.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)

صفحه1 از6

اطلاع از جدیدترین مطالب وب سایت

شماره موبایل*
نادرست

کد امنیتی
نادرست

Copyright 2018 MEDAFONE