مقاله: تشخیص علت تپش قلب

اگر تپش قلب به همراه تنگی نفس شدید، درد قفسه ی سینه دارید و یا غش کردید باید برای تشخیص علت تپش قلب به دنبال مراقبت پزشکی اورژانسی باشید.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
مقاله: کمردرد مزمن

کمردرد یکی از شایع ترین دلایل مراجعه بیماران به پزشک یا از دست دادن ساعات کاری است و بسیاری از مردم حداقل یک بار کمر درد را در طول زندگی خود تجربه میکنند؛ بطوریکه در آمار های مختلف در جوامع گوناگون شیوع آن 5-26% از افراد جامعه در یک سال و احتمال بروز ان در یک فرد در طول عمر 60-90% برآورد شده است.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
مقاله: افتادگی رحم و روش‌های درمان آن

این باور در بسیاری از خانم‌ها وجود دارد که افتادگی رحم که معمولا همراه با افتادگی مثانه است ناشی از زایمان طبیعی می‌باشد و یکی ازعوارض آن است. این باور اگرچه چندان هم نادرست نیست اما همچنان متخصصان زنان، زایمان طبیعی را توصیه می‌کنند.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
مقاله: ورزش درمانی برای پیشگیری از کمر درد

اغلب بیمارانی که از کمر درد رنج میبرند، با انجام تمرینات ورزشی صحیح بهبود می یابند، اما به ندرت از تاثیر آن اطلاع می یابند. بعد از اولین کمر درد و یا حتی بعد از انجام درمانهای سنگین و یا جراحی، بهترین راه برای کاهش شدت وپیشگیری از عود کمر درد، انجام ورزش های مخصوص کمر است.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
مقاله: فیبروم رحمی و درمان آن

میوم یا فیبروم رحمی یکی از بیماری‌هایی است که امروزه رواج پیدا کرده است. این مشکل در برخی از موارد به صورت خانوادگی در مادر و دختران خانواده بروز پیدا می‌کند و اگر درمان نشود ممکن است عواقبی از قبیل افزایش خون ریزی قاعدگی ، درد و ندرتا ناباروری را در پی داشته باشد.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
Copyright 2018 MEDAFONE