دکتر سیاری فرد؛فوق تخصص غدد

دکترفاطمه سیاری فرد؛فوق تخصص غدد کودکان

دکتر سیاری فرد دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران ، فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان و نوجوانان ، سابقه کار در رشته غدد کودکان و نوجوانان از سال 88 را دارند.

 

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایلام از سال 88 تا 89 ، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران از سال 90 تا کنون ، ارتقا به مرتبه دانشیاری از تیر ماه 96 ، شرکت در چندین کنگره بین المللی خارج از کشور و ارائه پوستر ، همکاری در برگزاری همایش سالیانه کودکان ، دبیر علمی و اجرایی سمینار دیابت در چهار سال اخیر ، دبیر علمی در پانل ها و سمینارهای کودکان و غدد ، عضویت و دبیر کمیته آموزش تخصصی و فوق تخصصی گروه کودکان ، سابقه سمت های اجرایی در مرکز طبی کودکان ، عضو و بازرس انجمن غدد و متابولیسم ایران ، عضو انجمن غدد و متابولیسم کودکان اروپا ، عضو پژوهشی مرکز تحقیقات رشد و تکامل.

شما میتوانید از طریق نصب این اپلیکیشن و عضویت در‌ آن سوالات خود را در رابطه با غدد و متابولیسم کودکان و نوجوانان مطرح کرده و تا ۲۴ ساعت بعد از پرسش ، پاسخ خود را دریافت کنید.

همچنین پزشکان عزیز میتوانند با عضویت در این اپلیکیشن و همکاری با ما، جامعه ی پزشکی اپلیکیشن ما را وسیع تر کرده و کار خود را در پاسخگویی به بیمار آسان تر از پیش کنند.

تیم پشتیبانی مدافون همه روزه و به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

اطلاع از جدیدترین مطالب وب سایت

لطفا کد امنیتی را به طور صحیح وارد کنید.

شماره موبایل*
نادرست

Copyright 2018 MEDAFONE