آقای دکتر محمدرضا نوروزی؛متخصص کلیه و مجاری ادراری

آقای دکتر محمدرضا نوروزی؛ متخصص کلیه و مجاری ادراری

دسترسی آسان به پزشک یکی از دغدغه های بیماران است. یکی از خدمات ویژه مدافون دسترسی آسان به پزشکان حاذق و باتجربه است.

 دکتر محمدرضا نوروزی

دکتر محمدرضا نوروزی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران- جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری- فلوشیپ فوق تخصصی سرطان های دستگاه ادراری از آمریکا.

دکتر نوروزی در بیمارستان امام خمینی تهران فعالیت دارند.

  • استاد دانشگاه علوم پزشكی تهران
  • عضو هیأت ممتحنه آزمون پره بورد
  • اخذ فلوشیپ یوروانكولوژی از آمریكا
  • عضو هیأت ممتحنه آزمون پیش کارورزی
  • اخذ تخصص اورولوژی از دانشگاه علوم پزشكی تهران
  • مدیر برنامه فلوشیپ یوروانكولوژی دانشگاه علوم پزشكی تهران

آدرس و شماره تماس دکتر محمد رضا نوروزی

آدرس مطب دکتر نوروزی (اورولوژیست) ، تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از پمپ بنزین، کوچه شهید خسروی، شماره 79، ساختمان پزشکان جامی و شماره های تماس  88331917 و 4- 88632333 – 021 می باشد. روزهای کاری مطب، شنبه، یک شنبه ، سه شنبه و چهارشنبه می باشد.

شما میتوانید از طریق نصب این اپلیکیشن و عضویت در‌ آن سوالات خود را در رابطه با کلیه و مجاری ادراری مطرح کرده و تا ۲۴ ساعت بعد از پرسش ، پاسخ خود را دریافت کنید. در حال حاضر دکتر نوروزی در اپلیکیشن مدافون حضور ندارند.

همچنین پزشکان عزیز میتوانند با عضویت در این اپلیکیشن و همکاری با ما، جامعه ی پزشکی اپلیکیشن ما را وسیع تر کرده و کار خود را در پاسخگویی به بیمار آسان تر از پیش کنند.

برای دریافت هر نوع مشاوره، ارتباط با پزشک و مطرح کردن سوالات خود در زمینه سلامت کلیه  و مجاری ادراری از دکتر محمد رضا نوروزی می توانید به اپلیکیشن مدافون مراجعه کنید. این اپلیکیشن را به صورت رایگان نصب کنید و در هر ساعت از شبانه روز سوال خود را مطرح کرده و پاسخ مناسب را دریافت کنید.

کانال تلگرام دکتر محمدرضا نوروزی جراح کلیه

دریافت مشاوره پزشکی از متخصص کلیه و اورولوژی

در اپلیکیشن مدافون، شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز، حتی در ایام تعطیل، به صورت 24 ساعته، با متخصص کلیه و مجاری ادراری ، مشاوره آنلاین داشته باشید.

در این اپلیکیشن، شما می توانید به صورت های زیر، پرسش و پاسخ پزشکی یا روانشناسی انجام دهید:

مشاوره تلفنی:

در مشاوره تلفنی با اورولوژیست که مشابه با تماس در واتساپ است، بعد از درخواست مشاوره تلفنی، حداکثر تا یک ساعت بعد پزشک یا روانشناس، با شما تماس خواهد گرفت و شما می توانید در مدت زمان تعیین شده برای مکالمه، سوال پزشکی و یا روانشناسی خود را به صورت تلفنی بپرسید.

مشاوره آنلاین و متنی:

در مدافون، مشاوره متنی با متخصص کلیه، مشابه با چت در واتساپ است. در این روش شما می توانید سوال خود را به صورت متن، صدا، تصویر و ویدئو برای مشاور مورد نظر ارسال کنید. در صورتی که در زمان ارسال سوال، پزشک آنلاین باشد، در لحظه به سوال شما پاسخ می دهد و در غیر این صورت در مدت زمان مشخص شده در پروفایل خود به سوالات شما پاسخ خواهد دارد.

دکتر محمدرضا نوروزی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران- جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری- فلوشیپ فوق تخصصی سرطان های دستگاه ادراری از آمریکا

در حال حاضر، شما می توانید با سایر اورولوژیست های مدافون مشاوره پزشکی داشته باشید.

برو به اپلیکیشن مدافون

امتیاز دهی

امتیاز: 100% - 10 نفر
5

نفر