سوال پزشکی نیمه رایگان در مدافون

سوال پزشکی نیمه رایگان در مدافون

با شیوع ویروس کرونا و دسترسی مشکل به پزشکان، اپلیکیشن مدافون، بر اساس وظیفه خدمت رسانی خود، امکان سوال پزشکی رایگان درباره ویروس کرونا را فراهم کرد. دکتر الناز منصوری سوالات کاربران درخصوص کرونا را به صورت رایگان پاسخ می دادند.

از تاریخ 7 فروردین 99، پرسش درباره کرونا به منظور بهبود کیفیت پاسخ دهی، با هزینه بسیار اندکی (1000 تومان)، انجام شد تا پزشکان این بخش بتوانند منسجم تر و سریع تر پاسخگوی بیماران باشند.علاوه بر این پزشکان دیگری چون دکتر سرو خلیلی، دکتر زهرا باقریان و دکتر سمیه ملکی نظری نیز به لیست پزشکان پاسخگوی کرونا اضافه شدند.

از دیگر پزشکان مدافون که با هزینه بسیار اندک، پاسخگوی پرسش های پزشکی آنلاین کاربران هستند، دکتر سامان غفاری متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی زانو هستند. دکتر ملیکا اصفی، متخصص زنان و زایمان و نازایی نیز از دیگر پزشکانی هستند که با هزینه بسیار کم، پرسش و پاسخ پزشکی آنلاین انجام میدهند.. پزشکان مدافون در حداکثر 24 ساعت پس از ارسال پاسخگوی شما هستند.

پزشکان مدافون، از برترین پزشکان و فوق تخصص های کشور هستند که سوالات پزشکی را به صورت آنلاین پاسخ می دهند. ای پزشکان از اساتید برتر  کشور هستند که در سریع ترین زمان ممکن پرسش های بیماران را در حوزه های دیگر مانند زنان و زایمان، کودکان، قلب و عروق، دندانپزشکی، روانپزشکی، داخلی و .... پاسخگو هستندو

اگر نمی دانید چه طور پرسش خود را به صورت آنلاین مطرح سازید، اینجا کلیک کنید.

هزینه ارسال پرسش از دیگر پزشکان مدافون، با توجه به تخصص و‌سوابق پزشک می تواند متفاوت باشد. .

لیست پزشکان مدافون که با هشتگ تخصص من رایگان، به پاسخگویی به کاربران مدافون می پردازند:

امتیاز دهی

امتیاز: 100% - 1 نفر
100%

نفر

اطلاع از جدیدترین مطالب وب سایت

لطفا کد امنیتی را به طور صحیح وارد کنید.

شماره موبایل*
نادرست

Copyright 2018 MEDAFONE