۵نکته طلایی درباره تب کودکان

از تشنج نترسید یکی از نگرانی‌هایی که والدین از تب فرزندشان دارند، تشنج است. تشنج حدود 2 تا 4 درصد شایع است و در 50 درصد موارد در یک تا دو سالگی اتفاق می‌افتد.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
مصرف شیر کم چرب روند پیری را کند می‌کند

نتیجه یک مطالعه نشان می‌دهد که روی آوردن به مصرف شیر کم چرب می‌تواند روند پیری را آهسته کرده و به انسان کمک کند تا زندگی طولانی تری داشته باشد.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
بیماری ساده ای که باعث مرگ کودکان می شود

والدینی که کودک دارند حتما توصیه ها درباره بیماری اسهال که برخی مواقع شدت آن باعث مرگ کودکان می شود، را فرا گیرند.
تب نزد کودکان

تب یکی از روش‌های دفاعی بدن از خود در برابر عفونت‌هایی می‌باشد که از طریق ویروس‌ها یا باکتری‌ها ایجاد می‌شوند. کودکان به سادگی دچار تب می‌شوند اما این لزوماً به معنای آن نیست که در این مواقع دچار بیماری باشند. آنچه اهمیت دارد این است که حال کودک در مجموع چگونه باشد.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
غم و اندوه؛ اصلی‌ترین محرک‌ سیگاری‌ها

تحقیقات جدید پژوهشگران دانشگاه هاروارد نشان می‌دهد که احساساتی چون غم و اندوه بیشتر از سایر احساسات منفی چون خشم یا استرس، افراد را به سیگار کشیدن تحریک می‌کند.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
نوروویروس: یکی از عوامل ابتلا به اسهال و استفراغ

نوروویروس عامل بیماری مسری گوارشی است که سالانه 685 میلیون فرد در سراسر دنیا را آلوده می کند. این ویروس در ابتدا ویروس نورواک ( Norwalk Virus) نامیده می شد ( نام شهری که اولین بار این ویروس در سال 1972 در آن شیوع پیدا کرد)

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
اختلالات اضطرابی ریشه ژنتیکی دارند

نتایج بزرگترین مطالعه ژنتیکی که تا به امروز در مورد اضطراب انجام شده است از ارتباط بخش‌هایی از ژنوم انسان با افزایش خطر بروز اختلالات اضطرابی پرده برداشت.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
تب و علائم آن در کودک

بیشتر پزشکان توافق دارند که دمای طبیعی بدن برای یک کودک سالم کمتر از ۳۷/۸ درجۀ سانتی‌گراد است و اگر دمای بدن نوزاد یا کودک شیرخوار شما ۳۸ درجه سانتی‌گراد یا بالاتر باشد، او تب دارد.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
Copyright 2018 MEDAFONE