سوال پزشکی نیمه رایگان در مدافون

با شیوع ویروس کرونا و دسترسی مشکل به پزشکان، اپلیکیشن مدافون، بر اساس وظیفه خدمت رسانی خود، امکان سوال پزشکی رایگان درباره ویروس کرونا را فراهم کرد. دکتر الناز منصوری سوالات کاربران درخصوص کرونا را به صورت رایگان پاسخ می دادند.

از تاریخ 7 فروردین 99، پرسش درباره کرونا به منظور بهبود کیفیت پاسخ دهی، با هزینه بسیار اندکی (1500 تومان)، انجام شد تا پزشکان این بخش بتوانند منسجم تر و سریع تر پاسخگوی بیماران باشند.علاوه بر این پزشکان دیگری چون دکتر سرو خلیلی، دکتر زهرا باقریان و دکتر سمیه ملکی نظری نیز به لیست پزشکان پاسخگوی کرونا اضافه شدند.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
با علائم خفیف سرماخوردگی به بیمارستان مراجعه نکنید

متخصص بیماریهای عفونی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، با اشاره به این که احتمال انتقال ویروس کرونا در بیمارستانها و مراکز درمانی بسیار بالاست، تاکید کرد: مردم با کوچکترین علائم سرماخوردگی به مراکز درمانی مراجعه نکنند.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
هشدارهای سازمان جهانی بهداشت به زنان باردار برای پیشگیری از کرونا

سازمان جهانی بهداشت با توجه به شیوع پاندمیک کرونا در جهان، برای حفظ سلامت زنان باردار هشدارهای خود را در بالاترین سطح ارائه داد.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
رژیم غذایی خود را بهاری کنید

طبیعت متناسب با هر فصل مواد غذایی مختلفی در اختیار قرار می‌دهد. بهار فصل زمان رویش میوه‌ها و سبزیجات رنگی و تازه است که برای تقویت سیستم ایمنی و بهبود عملکرد سیستم گوارش مفید هستند.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
شایعات و حقایق درباره کرونا

با شیوع ویروس کرونا در کشور، بازار شایعات و باورهای نادرست درباره این ویروس هم گسترش پیدا کرده است. برای مثال، یکی از این شایعه ها، این بود که مصرف الکل می تواند از ابتلا به ویروس کرونا جلوگیری کند. متاسفانه این خبر نادرست موجب شد که به گزارش ایسنا تا زمان تهیه این مطلب 67 نفر از هم وطنانمان در شیراز در اثر مصرف الکل، جان خود را از دست دهند.

بر آن شدیم که شایعات و حقایق درباره این ویروس را با دکتر الناز منصوری، پزشک سانتر کرونا در میان بگذاریم. اگر شما هم در این زمینه پرسشی در ذهن دارید، به صورت رایگان در اپلیکیشن مدافون مطرح سازید.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
وسواس در مصرف ضدعفونی کننده‌ها، ممنوع

فوق تخصص ریه و استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به اینکه مردم نباید مواد ضد عفونی را در حد وسواس استفاده کننده، گفت: وسواس بیش از اندازه در مصرف ضدعفونی کننده ها، سلامتی را به خطر می اندازد و باید از این حد استفاده خودداری کرد. 

دکترسیدعلی جوادموسوی اظهار داشت : استفاده بیش از نیاز مواد ضد عفونی کننده علاوه اینکه تاثیر بیشتری  ندارد، آسیب هایی هم به همراه دارد.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)
چه عواملی به اضطراب بیماری کرونا دامن می‌زند؟

رییس پژوهشکده علوم شناختی مغز دانشگاه شهید بهشتی گفت: جدید بودن ویروس و دانش کم نسبت به آن، وجود اطلاعات ضد و نقیض، نبود برنامه‌ریزی منسجم و انتشار اطلاعات غیرموثق از جمله عواملی است که اضطراب بیماری کرونا را در بین مردم افزایش می‌دهد.

ارسال ديدگاه (0 ديدگاه)

اطلاع از جدیدترین مطالب وب سایت

شماره موبایل*
نادرست

کد امنیتی
نادرست

Copyright 2018 MEDAFONE