لیست پزشکان

پزشکان متخصص کودکان

مدافون، اپلیکیشن دکتر آنلاین

مدافون، اپلیکیشن مشاوره پزشکی، مشاوره روانشناسی و ارسال سوال پزشکی می باشد. در این اپلیکیشن، شما می توانید سوالات پزشکی خود را به صورت متن، تصویر، صدا و ویدئو برای پزشک ارسال کرده و در خصوص بیماری خود و یا اطرافیان، با  متخصص مورد نظر مشورت کنید.

در مدافون شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با روانشناس آنلاین یا پزشک آنلاین تماس گرفته و در خصوص بیماری خود با وی مشورت کنید.

در اپلیکیشن مدافون، پزشکانی که آماده پاسخگویی در لحظه هستند با چراغ سبز رنگ مشخص شده اند. این پزشکان بلافاصله پس از شروع چت و گفتگو، به سوال شما پاسخ می دهند. سایر پزشکان در بازه زمانی مشخص شده در پروفایلشان پاسخگوی سوالات پزشکی شما هستند.

برو به اپلیکیشن مدافون

در مدافون، مجموعه های از بهترین پزشکان و متخصصان کشور در ۳۰ تخصص مختلف پاسخگوی سوالات پزشکی شما هستند. شما می توانید سوالات خود را در تخصص های کودکان، زنان، پوست و مو، داخلی، گوارش، قلب و عروق، روانشناسی و… از بهترین پزشکان کشور به صورت آنلاین بپرسید.

سوال و جواب پزشکی از دکتر آنلاین

همین الان از بهترین پزشکان آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید.

هزینه دکتر آنلاین

هزینه مشاوره پزشکی و روانشناسی در مدافون، توسط هر پزشک تعیین می شود. کمترین میزان هزینه دکتر آنلاین در مدافون، مربوط به کرونا است که ۷۰۰۰ تومان می باشد و دکتر الناز منصوری به سوالات کرونا پاسخ می دهند.

دکتر آنلاین کرونا

سایر پزشکان و روانشناسان آنلاین مدافون با هزینه حداقل ۲۴ هزار تومان پاسخگوی سوالات پزشکی کاربران هستند.

در صورت بروز مشکل و یا سوال می توانید با پشتیبانی مدافون با شماره  ۰۹۲۰۲۱۴۵۵۲۱  تماس حاصل فرمایید.

بهترین دکترهای مدافون چه پزشکانی هستند؟

در مدافون ۷۵ درصد پزشکان متخصص و فوق تخصص هستند. تعداد زیادی از پزشکان مدافون، از اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مولف کتب درسی دانشگاهی هستند. بنابراین در مدافون، شما به مجموعه ای از بهترین متخصصان و فوق تخصص های کشور دسترسی دارید که می توانید با آرامش خیال با این پزشکان و روانشناسان کشور مشورت کرده و سوال پزشکی خود را دریافت کنید.

با این حال شما می توانید برای انتخاب بهترین دکتر، نظرات و امتیازات سایر کاربران را مطالعه کنید. برای عده ای ممکن است پاسخگویی سریع پزشک معیار مهمی باشد و برای کاربر دیگری هزینه ویزیت آنلاین.

به همین دلیل شما می توانید در مدافون، پزشکان را بر اساس مدت زمانی که به سوال شما پاسخ می دهند، هزینه دریافتی، بیشترین امتیاز و بیشترین میزان پاسخگویی مرتب سازی کرده و بهترین پزشک را برای نیاز خود انتخاب کنید.

مشاوره پزشکی و روانشناسی آنلاین در مدافون چه مزایایی دارد؟

با استفاده از ارسال سوال پزشکی خود در مدافون، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به مطب پزشک نیست. بلکه از خانه و در هر ساعتی از شبانه روز می توانید از پزشک سوال خود را بپرسید. در دوران پاندمی کرونا که هر چه بیشتر درخانه بمانیم، بیشتر در امان هستیم، مدافون می توانید پاسخگوی نیازهای درمانی شما باشد.

علاوه بر این، با مدافون، شما می توانید در هر نقطه ای از کشور و حتی خارج از کشور، با بهترین متخصصان و روانشناسان کشور در تماس باشید. چنین امری سبب می شود که دسترسی به پزشکان برتر کشور، محدود به مناطق و شهرهای خاصی از کشور نباشد و همه بیماران از نقاط مختلف کشور بتوانند به خدمات پزشکی یکسان دسترسی داشته باشند.

متخصصان آنلاین در اپلیکیشن مدافون به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما هستند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

متوسط امتیاز: 4.6 / 5. تعداد امتیازدهندگان: 1853

هنوز کسی امتیازی ثبت نکرده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.