مدافون چیست؟

مدافون، یک اپلیکیشن برای مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی است. در مدافون دکترهای آنلاین با دایره سبز نشان داده شده اند که به صورت آنی به سوالات پزشکی شما پاسخ می دهند. سایر پزشکان در زمان تعیین شده در پروفایل خود، پاسخ سوالات پزشکی شما را می دهند.

ورود به اپلیکیشن مدافون

چه طور مدافون را نصب کنم؟

مدافون بر روی گوشی های اندروید و آیفون قابل استفاده می باشد. برای دریافت مدافون، به لینک زیرمراجعه کنید.

برو به صفحه دانلود

در مدافون چه طور می توانم از پزشک سوال کنم؟

با استفاده از اپلیکیشن مدافون، شما می توانید سوال پزشکی خود را به صورت متن، تصویر، صدا و ویدئو و با هزینه ای کمتر از ویزیت حضوری، برای پزشک ارسال کنید. پزشکان آنلاین در کمتر از 7 دقیقه پاسخ شما را می دهند و مدت زمان پاسخگویی سایر پزشکان در پروفایل آنها مشخص است.

مشاوره پزشکی آنلاین
سوال پزشکی آنلاین

آیا مشاوره پزشکی در مدافون، رایگان است؟

مشاوره پزشکی در مدافون، بسیار ارزان تر از مشاوره پزشکی حضوری انجام می شود. در حال حاضر ارسال سوال در خصوص کرونا، در مدافون با هزینه ای بسیار کم انجام می شود.

مدافون در چه تخصص هایی پزشک دارد؟

پزشکان متخصص مدافون در 30 تخصص مختلف پاسخگوی سوالات پزشکی بیماران هستند. در اکثر تخصص های پزشکی، روانشناسی، پوست و مو، تغذیه، دندانپزشکی،زنان، کودکان، چشم پزشکی و... پزشکان مدافون، پاسخگوی سوالات کاربران خواهند بود.

برو به لیست پزشکان

چه طور به مدافون اعتماد کنم؟

مدافون مجموعه ای از بهترین پزشکان، متخصصان و اساتید دانشگاهی کشور را گرد هم آورده است. در مدافون بیش از 75 درصد پزشکان متخصص یا فوق تخصص هستند. همچنین 60 درصد پزشکان مدافون، فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی ایران، دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی هستند. مدافون دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد.

هزینه مشاوره پزشکی آنلاین در مدافون چه قدر است؟

برای مشاهده هزینه مشاوره پزشکی آنلاین در مدافون، به نسخه وب این اپلیکیشن مراجعه کنید و پزشک مورد نظر را انتخاب کرده و هزینه مشاوره را مشاهده کنید. این هزینه با انتخاب پزشک و بر اساس سوابق وی تعیین می شود. کمترین هزینه مشاوره پزشکی در مدافون 24 هزار تومان است.

چه طور پزشک آنلاین مورد نظر را انتخاب کنم؟

در صورتی که به دنبال متخصص آنلاین در تخصص های مختلف هستید، می توانید رزومه پزشکان مدافون را در وب سایت یا اپلیکیشن مطالعه کنید. همچنین می توانید نظرات بیماران و کاربران قبلی را نیز در اپلیکیش مشاهده کنید. اگر نتوانستید پزشک مورد نظر را پیدا کنید با مدافون تماس بگیرید.

آیا کار کردن با مدافون ساده است؟

برای افرادی که می توانند با پیام رسان های شبکه های اجتماعی کار کنند، استفاده از اپلیکیشن مدافون نیز آسان است. در صورتی که نیاز به راهنمایی داشتید با شماره تماس 09202145523 تماس حاصل فرمایید.

پزشکان چه طور می توانند با مدافون همکاری کنند؟

در صورتی که می خواهید به عنوان پزشک با مدافون همکاری داشته باشید، فرم پزشکان را در لینک زیر تکمیل نمایید.

عضویت پزشکان

نظرات پزشکان مدافون