دکتر محمدرضا نوروزی متخصص کلیه و مجاری ادراری

دکتر محمدرضا نوروزی متخصص کلیه و مجاری ادراری

دکتر محمدرضا نوروزی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران، جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و فلوشیپ فوق تخصصی سرطان های دستگاه ادراری از آمریکا، از پزشکان حاذق مدافون می باشد. در صورت تمایل به مشاوره پزشکی با دکتر نوروزی به صورت آنلاین می توانید از اپلیکیشن مدافون استفاده کنید و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ مورد نظر دستیابی پیدا کنید. دکتر محمد رضا نوروزی در بیمارستان امام خمینی و بیمارستان خاتم الانبیا مشغول به فعالیت هستند.

آدرس و شماره تماس دکتر محمد رضا نوروزی

آدرس مطب دکتر نوروزی، تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از پمپ بنزین، کوچه شهید خسروی، شماره 79، ساختمان پزشکان جامی و شماره های تماس  88331917 و 4- 88632333 – 021 می باشد. روزهای کاری مطب، شنبه، یک شنبه ، سه شنبه و چهارشنبه می باشد.

مدارک دکتر نوروزی

دکتر محمدرضا نوروزی، استاد دانشگاه علوم پزشكی تهران، رئیس و مؤسس مرکز تحقیقات سرطانهای دستگاه ادراری تناسلی بیمارستان امام خمینی(ره) ، مدیر برنامه فلوشیپ یوروانكولوژی دانشگاه علوم پزشكی تهران، عضو هیأت ممتحنه آزمون پره بورد و پیش کارورزی، دارای فلوشیپ یوروانكولوژی از آمریكا و متخصص اورولوژی از دانشگاه علوم پزشكی تهران می باشد.

نظرات بیماران دکترمحمدرضا نوروزی

بیماران بسیاری در کامنت ها و بخش نظردهی مدافون، از تخصص دکتر محمدرضا نوروزی تعریف کرده اند و وی را یکی از بهترین اورولوژیست های تهران معرفی کرده اند. شما هم می توانید در قسمت پایین این مقاله نظر خود را درباره دکتر نوروزی درج کنید.

سوال و مشاوره با متخصص کلیه و مجاری ادراری

برای سوال از دکتر نوروزی کافیست که اپلیکیشن مدافون را به صورت رایگان دانلود و نصب کرده و پرسش خود را با دکتر مطرح سازید و در سریع ترین زمان جواب خود را دریافت کنید. متاسفانه در حال حاضر دکتر نوروزی در اپلیکیشن مدافون حضور ندارند.

کانال تلگرام دکتر محمدرضا نوروزی جراح کلیه

بیوگرافی دکتر محمدرضانوروزی، اورولوژیست

دکتر محمدرضا نوروزی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران- جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری- فلوشیپ فوق تخصصی سرطان های دستگاه ادراری از آمریکا.

  • استاد دانشگاه علوم پزشكی تهران
  • عضو هیأت ممتحنه آزمون پره بورد
  • اخذ فلوشیپ یوروانكولوژی از آمریكا
  • عضو هیأت ممتحنه آزمون پیش کارورزی
  • اخذ تخصص اورولوژی از دانشگاه علوم پزشكی تهران
  • مدیر برنامه فلوشیپ یوروانكولوژی دانشگاه علوم پزشكی تهران

سوابق اجرایی

از سوابق اجرایی دکتر نوروزی، متخصص کلیه و مجاری ادراری می توان به مشاور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشكی، مشاور رئیس سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در امور درمان، رئیس هیات مدیره بیمارستان خیریه نور افشار وابسته به سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اشاره نمود.

وی همچنین عضو شورای مشورتی بیمارستان ایرانیان دبی وابسته به سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، عضو هیأت اجرایی و هیأت مدیره سازمان هلال احمر استان قزوین، رئیس هیات مدیره موسسه خدمات درمانی شهید لبافی نژاد، دبیر انجمن اورولوژی ایران و عضو هئیت مدیره سازمان نظام پزشكی تهران و شورایعالی نظام پزشكی کشور می باشد.

از دیگر سوابق اجرایی دکتر محمدرضا نوروزی، عضو منتخب هیأت مدیره انجمن اورولوژی ایران، عضو هئیت امنای دانشگاه آزاد اسلامی تهران  به مدت10سال، دبیر و نایب رئیس اول شورای عالی نظام پزشكی کشور و از منتخبان مجمع عمومی نظام پزشكی کشور جهت شورای عالی می باشد.

وی همچنین مؤسس مراکز درمان ناباروری در بیمارستان خاتم الانبیا و پارسیان، ·عضو هیات امنا دانشگاه علوم پزشكی قزوین، مدیر عامل صندوق تعاون و رفاه و معاون آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پزشكی، رئیس هیأت مدیره صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشكی، رئیس هئیت مدیره انجمن علمی تخصصی باروری و ناباروری ایران می باشد.

سوابق علمي دکتر نوروزی

داور مجلات معتبر داخلی و بین المللی

سخنران مدعو در بیش از سی کنگره معتبر داخلی و خارجی

دارای گواهی حق ثبت اختراع در زمینه درمان ناباروری مردان

نویسنده بیش از سی مقاله در مجلات معتبر بین المللی

نویسنده کتابهای علمی در زمینه اورولوژی

دبیر علمی همایشهای پزشكان عمومی سراسر کشور

دبیر علمی اولین سمینار اخلاق پزشكی کشور

عضو کمیته داوری جشنواره بین المللی تحقیقات رویان

دبیر علمی اولین همایش متخصصین سراسر کشور

برای دریافت هر نوع مشاوره، ارتباط با پزشک و مطرح کردن سوالات خود در زمینه سلامت کلیه  و مجاری ادراری از دکتر محمد رضا نوروزی می توانید به اپلیکیشن مدافون مراجعه کنید. این اپلیکیشن را به صورت رایگان نصب کنید و در هر ساعت از شبانه روز سوال خود را مطرح کرده و پاسخ مناسب را دریافت کنید.

دکتر آنلاین در مدافون

امتیاز دهی

امتیاز: 93.96% - 33 نفر
4.7

نفر